Erzen Rrustemi e nokauton në raundin e dytë kundërshtarin (VIDEO) – Lajmi.net
Erzen Rrustemi e nokauton në raundin e dytë kundërshtarin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 19:28, 18 March 2017
Erzen Rrustemi ka fituar titullin e WBF.

Boksieri shqiptar ka arritur të nokautojë që në raundin e dytë Ricardo Ramirezin.

Erzeni ishte dukshëm më i përgatitur se kundërshtari, duke e rrëzuar edhe në raundin e parë.

Mbështetje të madhe Erzenit i dhanë edhe tifozët e shumtë shqiptarë që e mbështeten nga afër./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Erzen Rrustemi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball