Ermali nis dietën dhe vrapin por ka një mesazh për veten – Lajmi.net
Ermali nis dietën dhe vrapin por ka një mesazh për veten
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:22, 11 October 2017
Ermal Fejzullahu njihet për luhatjet në peshë që i ka pasur.

Por, viteve të fundit, ai ka disa kile të tepërta, të cilat ka vendosur t’i heqë, shkruan lajmi.net

Në Instastory, këngëtari ka publikuar disa video ku shihet duke vrapuar në natyrë, video këto të cilat kanë pasur një shkrim interesant.

Ermali tha se ka 10 ditë që i ka hyrë kësaj procedure por me 10 lule nuk ‘çelë’ pranvera.

Me pjesën e fundit këngëtari pati një mesazh për veten, duke i rikujtuar se kjo është një procedurë që do kohë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ermal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3