Ermali i zënë me koncerte, por ja çfarë bën Ariana (Foto) – Lajmi.net
Ermali i zënë me koncerte, por ja çfarë bën Ariana (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:12, 12 August 2017
Këngëtari Ermal Fejzullahu është shumë i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore gjatë sezonës së verës.

Kjo gjë bën që ai të qëndrojë larg bashkëshortes dhe fëmijëve të tij, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, Ariana meqenëse nuk ka mundësi që tani të pushojë me Ermalin, ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë me shoqe.

Në shoqëri të Arianës  mes të tjerash gjenden edhe bashkëshortja e reperit Lumi B, Miranda dhe prezantuesja Vlera Fetahu.

Në imazhet që Ariana ka ndarë në rrjete sociale, duket se po kalon për mrekulli bashkë me miket e saj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ariana

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball