Ermal Mamaqi godet sërish, këtë herë shënjestron Adrola Dushin (Foto) – Lajmi.net
Ermal Mamaqi godet sërish, këtë herë shënjestron Adrola Dushin (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:22, 17 July 2017
Pas Elvanës dhe Encës, radhën për t’u ngacmuar nga Ermal Mamaqi e kishte Adrola Dushi.

Emrin e moderatorit mund ta lexosh në ndonjë komentme nota humori, lënë kënëgtareve apo moderatorëve.

Kështu, pas Elvanës dhe Encës, Ermali ngacmon Adrolën në një foto ku ka dalë me djalin e saj. “Si me e pas bo ti ktë djalë. Uaaa sa të ngjan”, shkruan ai.

Fjalët kyçe: Adrola Dushi, Ermal Mamaqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool