Erjona ekspozon gjoksin, ja çfarë i bën Blerim Xhemajli (VIDEO) – Lajmi.net
Erjona ekspozon gjoksin, ja çfarë i bën Blerim Xhemajli (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:41, 16 March 2017
Blerim Xhemaili dhe bashkëshortja e tij, Erjona janë mjaft aktivë në rrjetet sociale.

Blerim Xhemajli sërish është përkujdesur që Erjona të mos e ekspozoj gjoksin.

Në shaka, ata e kanë xhiruar ngjarjen duke e publikuar në Instagram Story. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Blerim Xhemajli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels