Erion Veliaj sulmohet me vezë /Video – Lajmi.net
Erion Veliaj sulmohet me vezë /Video
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 11:51, 14 June 2018
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj është sulmuar sot me vezë, nga një qytetar.

Lajmi është publikuar në facebook, nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ai ka thënë se ky sulm vije pas vendimit për prishjen e Teatrit Kombëtar./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO