Eriksen dërgon Danimarkën në Kampionatin Botëror – Lajmi.net
Eriksen dërgon Danimarkën në Kampionatin Botëror
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:34, 14 November 2017
Danimarka është kualifikuar në Kampionatin Botëror.

Ekipi skandinav ka mposhtur Irlandën në udhëtim, përcjellë “Lajmi.net”.

Dnimarka fitoi me rezultat të thellë, 5:1.

Vendësit avancuan me golin e Duffyt.

Megjithatë, danezët shënuan me Christian Eriksen (3), Niclas Bendtner dhe me Christensen, për të arritur këtë sukses të mahnitshëm. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master