Erërat e forta dhe shiu rrëzojnë kulmin e Komunës së Re (Foto/Video) – Lajmi.net
Erërat e forta dhe shiu rrëzojnë kulmin e Komunës së Re (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 18:57, 11 September 2017
Erërat e forta me të cilat po përballet kryeqyteti, ka bërë që ta rrëzojnë kulmin e Komunës së Re në Dragodan

Fotografia e mëposhtme është siguruar nga lajmi.net

Fjalët kyçe: komuna e re

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan