Era zbulon pjesë nga kënga e re – Lajmi.net
Era zbulon pjesë nga kënga e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:39, 14 March 2018
Siç duket po vjen me këngë të re shumë shpejt.

Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar një video në Twitter, ku shihet se është në një studio muzikore, dhe në prapavijë dëgjohet kënga e re e saj, shkruan lajmi.net

Në fakt, këngëtarja nuk ka treguar asnjë detaj më shumë të këtij projekti dhe nuk dihet se kur do publikohet.

Kujtojmë që ky projekt do lansohet pas suksesit që Era kishte me ‘No I Love Yous’ në bashkëpunim me French Montana./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: era

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion