Era me portofol me emër personal – Lajmi.net
Era me portofol me emër personal
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:24, 13 March 2018
Këngëtarja Era Istrefi njihet për famën kudo që ka në botë.

E tani, ajo ka arritur që të bëj personale edhe portofolin, duke shkruar emrin e saj, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një video në Instastory ku shihet se protofoli nga jashtë është e markës LV kurse nga brenda ka emrin Era.

Për këtë gjë, ajo ndihet shumë krenare./Lajmi.net/

screenshot_6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO