Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme të performojë në finalen e Botërorit – Lajmi.net
Era Istrefi niset për në Moskë, e gatshme të performojë në finalen e Botërorit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:24, 12 July 2018
Këngëtarja Era Istrefi ka marrë rrugën për në Moskë.

Atje është nisur me një mision. Për të performuar në finalen e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ e cila do të mbahet më 15 Korrik, shkruan lajmi.net

Në fotot e postuara në Instastory ajo shihet më e gatshme se kurrë për ta ndezur atmosferën. Ajo do ta këndojë këngën e Botërorit, ‘Live it up’, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam.

Në finalen e botërorit do të ndeshen përfaqësuesja e Francës me atë të Kroacisë./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO