Enver Hoxhaj dënon sulmin ndaj autobusit të Kosovës në Serbi – Lajmi.net
Enver Hoxhaj dënon sulmin ndaj autobusit të Kosovës në Serbi
Autori: Lajmi.net LajmeNacionaleRajoni 16:02, 19 March 2017
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj ka reaguar ndaj sulmit  me gurë të autobusit të Kosovës në Serbi.

Ai në rrjetin social në twitter ka shkruar se aktet e tilla po ndodhin vazhdimisht, dhe askush nuk po ndëshkohet transmeton lajmi.net

“Fuqimisht dënojmë sulmet vandale ndaj qtyetarëve të Kosovës që udhëtojnë nëpër Serbi. Këto sulme janë bërë sistematike dhe askush nuk po dënohet”, ka shkruar Hoxhaj në rrjetin social twitter.

Autobusi i linjës Vjenë-Prishtinë është sulmuar në Serbi, duke iu thyer disa xhama. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Enver Hoxhaj, Kosova, Serbia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals