Tekste Këngësh Shqip – Lajmi.net

Aktuale

Zemra Jem – Vig Poppa ft. Tuna – Teksti

Teksti i këngës 'Zemra Jem' nga Vig Poppa dhe Tuna....

24 September, 2016Lexo më shumë

I re pishmon – Lyrical Son – Teksti i Këngës

Teksti i këngës "I re pishmon" nga Lyrical Son....

29 July, 2016Lexo më shumë

Nuk ma la – Ledri ft. Flori – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Nuk ma la' nga Ledri dhe Flori....

9 July, 2016Lexo më shumë

Beautiful – Flori ft. Ledri – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Beautiful' nga Flori dhe Ledri....

9 July, 2016Lexo më shumë

Engjëll – Alban Skenderaj – Teksti

Teksti i këngës "Engjëll" nga Alban Skenderaj....

8 July, 2016Lexo më shumë

Njësoj – Elvana Gjata – Teksti i këngës

Muzika dhe teksti: Threedots Videoklipi: Max Production...

4 July, 2016Lexo më shumë

High Love – Xhensila – Teksti i këngës

Muzika: Zzap&Chriss Teksti: Mozzik Videoklipi: ProVideo...

3 July, 2016Lexo më shumë

3she – Skivi – Teksti i këngës (Video)

Teksti i këngës '3she' nga Skivi....

1 July, 2016Lexo më shumë

Me mu – 2Ton – Teksti i këngës

Muzika: Irkenc Hyka Teksti: 2Ton Videoklipi: Max Production...

29 June, 2016Lexo më shumë

Marre – Ronela Hajati – Teksti i këngës (Video)

Teksi i këngës Marre nga Ronela Hajati....

28 June, 2016Lexo më shumë

BadGal – Shkenda Dubova – Teksti i këngës (Video)

Teksi i këngës 'BadGal' nga Shkenda Dubova....

25 June, 2016Lexo më shumë

Eja – Floriani – Teksti i këngës

Muzika teksti dhe orkestrimi: Brick Records Videoklipi: Entermedia...

23 June, 2016Lexo më shumë

Bongo – Capital T ft Dhurata Dora – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Bongo' nga Capital T dhe Dhurata Dora...

17 June, 2016Lexo më shumë

Ja kem nis – Kida – Teksti i këngës

Muzika: Zzap&Chriss Teksti - Mozzik & Getinjo Video: Xl Films...

18 May, 2016Lexo më shumë

Kam nevojë – Alban Skenderaj ft Elinel – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Kam nevojë' nga Albn Skenderaj dhe Elinel....

7 May, 2016Lexo më shumë

Kings – Ledri Vula – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Kings' nga Ledri Vula....

29 April, 2016Lexo më shumë

Flight Mode – Noizy ft Lil Koli – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Flight Mode' nga Noizy me Lil Koli...

29 April, 2016Lexo më shumë

Bruno – Ajo – Teksti i këngës

Muzika dhe teksti: Threedots Video: Entermedia...

25 April, 2016Lexo më shumë

Dale – Lindon Berisha – Teksti i këngës (Video)

Teksti i këngës 'Dale' nga Lindon Berisha....

24 April, 2016Lexo më shumë

S’jena ni moti – Greta Koçi – Teksti i këngës

Teksti i këngës "S'jena ni moti" nga Greta Koçi....

23 April, 2016Lexo më shumë

Ju njoh mir – Noizy – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Ju njoh mir' nga Noizy...

22 April, 2016Lexo më shumë

Amini – Ronela Hajati – Teksti i këngës

Muzika dhe aranzhmani: DeVox Melodia dhe teksti: Ronela Hajati Klipi: ProVideo...

18 April, 2016Lexo më shumë

Dy Tima – Tuna – Teksti i këngës (Video)

Teksti i këngës 'Dy tima' nga Tuna....

17 April, 2016Lexo më shumë

Asnji gram – Ergi Dini – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Asnji gram' nga Ergi Dini....

15 April, 2016Lexo më shumë

Besart Halimi – Nuk kthehesh ti – Teksti i këngës

Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga Kreshnik Avdiu ndërsa orkestrimi nga Ardian Kastrati....

11 April, 2016Lexo më shumë

Dreq – Enca – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Dreq' nga Enca Haxhia....

8 April, 2016Lexo më shumë

Cozman – Si dje – Teksti i këngës

Muzika është punuar nga Kico, teksti nga Getoar Selimi dhe Majk ndërsa video është realizuar nga Entermedia....

5 April, 2016Lexo më shumë

Numrin e ri – Dhurata Dora – Teksti i këngës (Video)

Teksti i këngës 'Numri i ri' nga Dhurata Dora....

25 March, 2016Lexo më shumë

2po2 ft. Flori – Gone Girl – Teksti i këngës

Muzika është punuar nga produksioni Threedots, teksti nga Flori dhe 2po2. Videoklipi nga PinkMoon. Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të 2po2 me titull "2020"./Lajmi.net....

18 March, 2016Lexo më shumë

Remzie ft. Nexhat Osmani – Merre merre zemrën time – Teksti i këngës

Remzie & Nexhat Osmani sapo kanë publikuar këngën e re "Merre merre zemrën time" bashkë me videoklip. Muzika dhe teksti është punuar nga vetë këngëtarja ndërsa orkestrimi nga Alban Fortuna....

18 March, 2016Lexo më shumë

Getinjo ft. Baby G – Monster – Teksti i këngës

Getinjo dhe BabyG kanë publikuar këngën më të re "Monster". Teksti është shkruar nga Getinjo ndërsa muzika nga Zzap&Chriss....

18 March, 2016Lexo më shumë

Sa t’kom dasht – Nora Istrefi – Teksti i Këngës

Teksti i këngës "Sa t'kom dasht" nga Nora Istrefi....

9 March, 2016Lexo më shumë

1 her – Blero ft. SoulKid – Teksti i këngës

Blero dhe SoulKid vijnë në bashkëpunim në këngën "1 her", teksti është shkruar nga SoulKid ndërsa muzika është punuar nga Prygo....

8 March, 2016Lexo më shumë

Shake it – Etnon ft Genta – Teksti i Këngës

Teksti i këngës Shake it nga Enton dhe Genta Ismajli...

6 March, 2016Lexo më shumë

A më do – Alban Ramosaj – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'A më do' nga Alban Ramosaj...

1 March, 2016Lexo më shumë

Nëse ti ma fal – Alban Mehmeti – Teksti i këngës (Video)

Teksti i këngës 'Nëse ti ma fal' nga Alban Mehmeti....

28 February, 2016Lexo më shumë

Mi amore – Kida ft. Ermal Fejzullahu – Teksti i Këngës

Teksti i këngës "Mia amore" nga Kida dhe Ermal Fejzullahu...

26 February, 2016Lexo më shumë

So leht – Seldi x Doruntina – Teksti i këngës

Teksti i këngës ' So leht' nga Seldi dhe Doruntina....

26 February, 2016Lexo më shumë

Pa adrese – Gena – Teksti i Këngës

Teksti i këngës Pa adrese nga Gena....

20 February, 2016Lexo më shumë

I besova – Greta Koçi – Teksti i Këngës

Teksti i këngës I besova nga Greta Koçi....

20 February, 2016Lexo më shumë

Pushkë e çifteli – Leonora ft. Gold AG – Teksti i këngës

Teksti i këngës 'Pushkë e çifteli' nga Leonora Jakupi dhe Gold AG....

15 February, 2016Lexo më shumë

Ndryshe – Kobra ft Unikkatil – Teksti i këngës

Teksti i këngës "Ndryshe' nga Kobra dhe Unikkatil...

15 February, 2016Lexo më shumë

Young Zerka – Like Rihanna – Teksti i këngës

Young Zerka ka publikuar këngën e tij më të re me titull "Like Rihanna". Muzika është punuar nga Big Bang së bashku me Zerkën, teksti nga vetë këngëtari ndërsa videoklipi nga Pro Video. Më poshtë mund të gjeni tekstin e këngës "Like Rihanna"./Lajmi.net....

14 February, 2016Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble