ShowBiz – Page 780 – Lajmi.net

Aktuale

Majk ndez publikun shqiptar! Kënga ‘S’jena mo’ ende në trend

Reperi i njohur Majk ka qenë super 'IN' edhe këtë verë....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Bëhen bashkë Rita Ora dhe Bebe Rexha! Kjo është arsyeja

Bebe Rexha dhe Rita Ora janë dy artistet shqiptare me famë botërore të cilat janë mjaft të afërta me njëra-tjetrën....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Sabri Fejzullahu nuk ka të ndalur, paralajmëron gjëra të mëdha

Ndonëse ka mbi 50 vite karrierë, këngëtari i njohur nuk po ndalet....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Elita publikon imazhin më të ëmbël me Gjikon

Elita Rudi dhe Gjiko u martuan të premten(21 shtator)....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Një bionde joshëse si Marina, fokusi tek gjoksi i saj

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca kohët e fundit ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Tërësisht ndryshe! Enca shfaqet një ‘bombë’ e vërtetë në klipin e ri

Para pak javësh, Enca Haxhia ka lansuar dy këngë të reja....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Me këto fjalë Era Istrefi e uron Will Smith për ditëlindje

Aktori amerikan Will Smith feston sot ditëlindjen e 50-të....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Momente emocionuese nga koncerti madhështor i Alban Skenderajt

Pas "Tingujt e ditarit tim", Alban Skenderaj mbahet në mend edhe për koncertin "Hapësira e një ëndrre"....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Harrojeni Elitën, nëna dhe motra e saj ju mahnisin me këtë pamje

Prezantuesja, Elita Rudi të premten i dha fund beqarisë....

25 September, 2018 Lexo më shumë

Pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi e bën këtë gjë!

Javën e kaluar bëri bujë të madhe lajmi se këngëtari Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra u ndanë....

25 September, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO