ShowBiz – Page 629 – Lajmi.net

Aktuale

Kjo është kënga e re e Nora Istrefit (VIDEO)

Janë duke punuar fuqishëm tash e sa kohë që fansave të vet të ju sjellin risi. E duket që sonte ka ardhur momenti. Dy emrat e njohur të skenës sonë, Nora Istrefi e Dafina Zeqiri po sjellin nga një këngë të re...

19 February, 2015Lexo më shumë

Rihanna nuk është në lidhje me DiCaprion, por…

Ishte thënë se këngëtarja Rihanna dhe aktori Leonardo Di Caprio janë në lidhje dashurie...

19 February, 2015Lexo më shumë

Dhurata Dora i frynë buzët?

Është shumë e bukur. Por duket se Dhurata Dorës nuk i ka pëlqyer vetja e saj. Madje, mendohet se ajo ka bërë edhe operacione plastike....

19 February, 2015Lexo më shumë

Gjykata serbe për krime nis hetimet kundër reperit “Gold AG”

Hetimi i videos anti serbe” (“Istraga zbog antisrpskog spota”) është titulli i mediave serbe që bënë fjalë për reperin nga Presheva Arian Agushi (28), i njohur si Gold AG i cili me spotin e tij të fundit të këngës “Pushka e Lirisë” ka pushtuar faqet e gazetave serbe...

19 February, 2015Lexo më shumë

Shkëndije Mujaj, uron babain e saj…

Babai i Shkëndije Mujajt, Hasan Muja, është emëruar Rektor (UD) i Universitetit të Gjakovës....

19 February, 2015Lexo më shumë

Adelina Tahiri, ”Ndihem mirë single, do i përkushtohem muzikës”

''Kam zmadhuar buzët, aktualisht studente në tre fakultete, i bëj për babin (qesh)''...

19 February, 2015Lexo më shumë

Premierë: Gena sjell këngën e re (Video)

Këngëtari i shumë hiteve shqiptare Gena, ka sjellë një tjetër super hit që mban titullin "Të kam dashuri"....

19 February, 2015Lexo më shumë

E tmerrshme, ja si duket në të vërtet Beyonce (Foto)

Disa fotografi të këngëtares së njohur botërore, Beyonce të pa retushuara janë publikuar në internet, të marra nga reklama që e ka bërë këngëtarja për kompaninë e kozmetikës, “L’Oreal” ...

18 February, 2015Lexo më shumë

Besa Kokëdhimës i dështoi koncerti! (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Besa Kokëdhima është parë në një seri koncertesh përkrah Jerichos, këngëtarit alternativ nga Prishtina. Koncertet janë mbajtur nën titullin ‘’Mad secret Concert’’....

18 February, 2015Lexo më shumë

Këto janë preferencat seksuale të VIP-ave!

“A është seksi i pistë? Vetëm nëse bëhet siç duhet”. Kjo shprehje e mjeshtrit të filmave, Woody Allen, duket se vlen për shumë emra të njohur të Hollivudit. Shumë prej tyre kanë preferenca të çudishme seksuale....

18 February, 2015Lexo më shumë

Gold Ag: Ndihmojeni Yllin e vogël (Foto)

Reperi i njohur, Gold Ag, ka kërkuar ndihmë për një fëmijë të vogël, i quajtur Ylli, i cili më datën 20 mars do të operohet në Beograd....

18 February, 2015Lexo më shumë

Lyrical Son: Diçka po ndodh

Reperi i njohur i Labelit P.I.N.T, Lyrical Son, duket se është duke përgatitur diçka për fansat e tij. Kështu të paktën na bën të dyshojmë një postim që ka lënë ai në Instagram...

18 February, 2015Lexo më shumë

Nusja e Berishës kundër “50 hijet e Grey-t”

Një debat mjaft i nxehtë mes fansave është shkaktuar nga postimi i një statusi nga bukuroshja Armina Mevlani, e cila i referohej një prej filmave me një pritshmëri të jashtëzakonshme, “50 Shades of the Gray”. ...

18 February, 2015Lexo më shumë

Eliza Dushku prezanton babain e saj (FOTO)

Aktorja e njohur Hollywood-iane me prejardhje shqiptare Eliza Dushku ka postuar në rrjetin social Facebook një fotografi të vjetër të babait të saj. ...

18 February, 2015Lexo më shumë

I dashuri i Rita Orës, akuzohet për varësi nga seksi!

I dashuri i Rita Orës, Ricky Hilfiger është akuzuar nga ish e dashura e tij Celia Kay e cila ka theksuar se ai është i obsesionuar pas seksit....

18 February, 2015Lexo më shumë

Cili është sekreti i martesës, sipas Will Smith?

Më herët, gjatë intervistave të shumta aktori i famshëm Will Smith kishte bërë me dije pengesat që kishte hasur gjatë martesës së tij, por këtë herë duket se ai i ka vënë një qëllim vetes....

18 February, 2015Lexo më shumë

Luana kërkon djalin e luleve!

Luana Vjollca tani është bërë një emër i njohur për të gjithë publikun....

18 February, 2015Lexo më shumë

Elhaida Dani këndon në natën e parë të “Eurosong-ut” (Video)

Pas hedhjes së shortit, Shqipëria është përcaktuar të këndoj në gjysmën e dytë të natës së parë të festivalit evropian të këngës “Eurosong”, përkatësisht si numri i 14 prezantues....

17 February, 2015Lexo më shumë

Lumi B i’a thyen shishen në kokë Ermal Mamaqit (VIDEO)

Ermal Mamaqi nuk ka të ndalur me humorin e tij dhe kjo ka bërë që edhe statuset të kenë një shtrirje më të gjerë duke marrë klikime të pafundme. ...

17 February, 2015Lexo më shumë

Rita Ora uron me flamurin e Kosovës (FOTO)

Një nga artistët më të njohura në mbarë botën, shqiptarja Rita Ora ka uruar 7-vjetorin e Pavarsisë së Kosovës duke postuar edhe një foto ku ka në qafë flamurin e Kosovës, e vendin të saj....

17 February, 2015Lexo më shumë

Big Basta: Albumi i tretë shumë shpejt në treg

Po punon fort në albumin e tij të tretë. Reperi nga Shqipëria Big Basta ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram përmes së cilës ka njoftuar se ky album do të dal shumë shpejt në tregun muzikor....

17 February, 2015Lexo më shumë

Anjeza Branka pa të brendshme (FOTO)

Këngëtarja e njohur nga Tirana duket se pas ndarjes nga i dashuri po i ecën shumë mirë karriera...

17 February, 2015Lexo më shumë

Mediat serbe shkruajnë për Gold Ag (FOTO)

Kënga ‘Pushka e Lirisë’ të cilën e interpreton reperi nga Presheva Gold AG dhe Hysni Klinaku është bërë temë e mediave kosovare dhe serbe....

17 February, 2015Lexo më shumë

Pasi dështuan Noyzi e Nora Istrefi, ftohet Bleona në jurinë e X Factor

Duket se spektakli i talentëve të këndimit, X Factor, “e ka humb udhën në oborr”, pasi që tash pas disa ndryshimeve të jurisë, duket se më në fund është vendosur për anëtaren e katërt....

17 February, 2015Lexo më shumë

Shqiptarja nxirret me forcë prej “Deutchland Sucht den Superstar”! (VIDEO)

Besa Ademi, shqiptarja që jeton në Gjermani është nxjerr nga roja e sigurimit nga studioja e një emisioni për zbulimin e talenteve....

17 February, 2015Lexo më shumë

Përmallohet Albërije Hadërgjonaj!

Ka kohë që jeton në Amerikë. E largësia që është mes Shqipërisë dhe SHBA ka bërë që këngëtarja Albërie Hadergjonaj të mos mund të vizitojë shpesh shtetin shqiptar....

17 February, 2015Lexo më shumë

Argjentina do të bëhet me djalë

Mëngjesi i Festës së Pavarësisë na vije me një lajm nga këngëtarja e bukur e estradës, Argjentina Ramosaj. Gruaja e Dugit e ka mësuar gjininë e fëmijës që po e pret. ...

17 February, 2015Lexo më shumë

A do ta fitojë Cooper çmimin Oscar?

Bradley Cooper është aktori protagonist në filmin “American Sniper” me regji të Clint Eastwood, ku portretizon Chris Kyle, një snajperist i ushtrisë amerikane i konsideruar si më vdekjeprurësi, të cilit zyrtarisht i njihen 160 vrasje, ndërsa jozyrtarisht flitet për 250 vrasje në misionet e tij në Irak....

16 February, 2015Lexo më shumë

Bleona hap linjën e saj të bizhuterive (Foto)

Bleona po përpiqet me çdo mënyrë që të çajë në botën hollivudiane....

16 February, 2015Lexo më shumë

Kallashi: Kom ra n’dashni

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi, më mirë e njohur si Kallashi, përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram, na ka bërë kureshtarë të gjithëve....

16 February, 2015Lexo më shumë

‘Profesori i O sa mirë’ bëhet me vajzë

Aktori shqiptar nga Maqedonia, Luran Ahmeti dhe partnerja e tij, kanë pritur në jetë një vajzë....

16 February, 2015Lexo më shumë

Alban Skënderaj me dy koncerte në Gjakovë

Albani Skënderaj ka zbuluar se ai do të organizojë edhe një tjetër koncert në qytetin e Gjakovës, pasi i pari i planifikuar për nesër (17 shkurt) është shitur plotësisht....

16 February, 2015Lexo më shumë

Flet Greta Koçi pas aksidentit (VIDEO)

Pas aksidentit që pësoi, Greta Koçi ka thënë se ka shpëtuar me disa fraktura në të dy këmbët dhe disa shembje në pjesën e fytyrës. ...

16 February, 2015Lexo më shumë

Goldi: Kënga është për Zahir Pajazitin, nuk ka të bëjë me serbët

Pas deklaratave të Prefektit të Mitrovicës Veriore, Goran Rakiq për këngën e Gold Ag dhe Hysni Klinakut-Pushka e Lirisë, i cili ka thënë se kjo këngë po e rrit idenë e bashkimit kombëtar mes Kosovës dhe Shqipërisë dhe se klipi ka përmbatje jo reale dhe prandaj duhet fshihet, ka ardhur reagimi i reperit....

16 February, 2015Lexo më shumë

Ja si duket Argjentina shtatzënë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj, nuk ka shumë kohë që i ka dhënë fund beqarisë. E duket se shtatzënia e saj ka bërë që kjo procedurë të shkojë më shpejt......

16 February, 2015Lexo më shumë

Stresi tallet me këngën e Argjentinës e Flori Mumajesit!

Kënga ‘Ku isha unë’ e interpretuar nga Flori Mumajesi dhe Argjentina Ramosaj, përveç se është shumë e pëlqyer nga publiku, ajo në të njëjtën kohë është bërë pre e talljeve të ndryshme....

16 February, 2015Lexo më shumë

Christina Aguilera mahnit publikun e NBA All Star (Video)

Christina Aguilera është e famshme për vokalin e saj të fuqishëm, por vështirë se ka pasur njeri që është tërhequr nga zëri i saj në mbrëmjen e All-Star Game....

16 February, 2015Lexo më shumë

TV Klan fiton gjyqin ndaj gazetares Aida Shtino

Prezantuesja dhe gazetarja Aida Shtino ka humbur gjyqin me TV Klan. Gjykata e Tiranës ka vendosur që drejtuesja e emisionit ‘Njerëz të Humbur’, Aida Shtino t’i paguajë televizionit Klan shumën prej 841 869,53 Lekësh....

16 February, 2015Lexo më shumë

Nora kujton ditën e martesës!

Këngëtarja seksi Nora Istrefi ka vetëm pak muaj që të sjell në jetë fëmijën e saj të parë pas martesës me muzikantin e njohur Robert Berishën....

16 February, 2015Lexo më shumë

“Ku isha unë’ arrin 3 milionë klikime (Video)

I befasuan publikun kur erdhën me këngën ‘Ku isha unë’. E ky projekt muzikor i interpretuar nga Flori Mumajesi dhe bukuroshja Argjentina Ramosaj u pëlqye mjaft shumë nga simpatizuesit e tyre....

16 February, 2015Lexo më shumë

Dhurata Ahmetaj nuk është single?!

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj nuk është shumë e përfolur për jetën e saj private, këtë pjesë edhe ajo vetë ka theksuar se dëshiron ta ruaj. Mirëpo kur je fytyrë publike,vështir se mund ta ruash......

15 February, 2015Lexo më shumë

Iggy dhe Young, publikojn foto intime (FOTO)

Iggy Azalea dhe Nick Young vazhdojnë të jenë bashkë, ndërsa Ditën e të dashuruarve e kanë kaluar në Havaje....

15 February, 2015Lexo më shumë

Kënga e Bleros ‘5’ është ‘remake’ e Dudu Aharon – Ima Yekara(Video)

Sapo lansoi këngën ‘5’ në bashkëpunim me Shkurta Gashi. Por kënga e Bleros nuk është origjinale....

15 February, 2015Lexo më shumë
 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3