ShowBiz – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Xhensilës po i ‘shpërthen’ gjoksi, nxjerrë edhe këmbët (Foto)

Kaq elegante e kaq të bukur nuk e kemi parë që sa kohë....

23 March, 2017Lexo më shumë

A i keni parë aktoret turke si duken pa grim? (Video)

Kinematografia turke ka ‘pushtuar’ gjithë Ballkanin, duke mos e lë anash as Kosovën....

23 March, 2017Lexo më shumë

Bebe Rexha e kopjon Era Istrefin?! (Foto)

Mund të duket e pamundur, por mund të jetë edhe e vërtetë!...

23 March, 2017Lexo më shumë

‘Stupcat’ akuzojnë për mashtrim ‘On Air Fm’, kërkojnë hetim nga policia (Dokument)

Grupi i aktorëve ‘Stupcat’ kanë akuzuar për mashtrim kompaninë ‘On Air Fm’....

23 March, 2017Lexo më shumë

Prezantuesja shqiptare e nxjerrë gjoksin (Foto)

Nuk ka shumë kohë që ka bërë operacion plastik në gjoks!...

23 March, 2017Lexo më shumë

Këngëtarja shqiptare po vjen me një klip të nxehtë (Foto)

Këngëtarja e grupit On Records, Arta Memedi po vjen me një këngë të re....

23 March, 2017Lexo më shumë

‘Llafazanja’ Keriman e ‘Fateve të Lidhura’ krejt ndryshe në jetën reale (Foto)

Në serialin ‘Fate të lidhura’ ka një rol qesharak dhe interesant, pasi njihet si llafazane....

23 March, 2017Lexo më shumë

Kur nëna e Adelinës është më e bukur se vet ajo! (Foto)

Prezantimi i anëtarëve të familjes nga ana e këngëtarëve tanë është bërë diçka e zakonshme....

23 March, 2017Lexo më shumë

Tom Cruise me të dashur të re, kjo është 28 vjeçarja që ia mori zemrën (Foto)

Që kur u nda nga Katie Holmes në 2012-ën, Tom Cruize nuk ka pasur asnjë lidhje të rëndësishme....

23 March, 2017Lexo më shumë

Aktorja e ‘O sa mirë’ pjesë e klipit të Genc Prelvukajt (Video)

E njohur si bukuroshja nga Peja e quajtur Xhesika apo Missi i klasës, Arta Nitaj është aktorja e re në serialin shumë të shikuar ‘O sa mirë’....

23 March, 2017Lexo më shumë

Këngëtarja e famshme zbulon fytyrën për herë të parë (Foto)

Këngëtarja australiane, Sia, në çdo dalje publike mbanë një paruke si maskë. Por, ajo ka befasuar dje adhuruesit e saj teksa kishte vendosur të shfaqej e pa maskuar....

23 March, 2017Lexo më shumë

Ndarja e Melanisë me Trump (Foto)

Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump nuk është e lumtur në familjen Trump. Sipas të përjavshmes US, ajo nuk e fsheh më nga askush faktin se është e palumtur....

23 March, 2017Lexo më shumë

Noizy dhe Rrezarta Shkurta u takuan për një arsye (Foto)

Me biznisin e saj personal në të cilin është përkushtuar maksimalisht këngëtarja Rrezarta Shkurta po ka shumë sukses....

23 March, 2017Lexo më shumë

Kjo është shtëpia 300 mijë euroshe e Ermal Fejzullahut (Video)

Shumë herë është diskutuar për shtëpinë 300 mijë euroshe e këngëtarit Ermal Fejzullahu....

23 March, 2017Lexo më shumë

Harrojnë kamerat, përplasje fizike mes djemve në ‘Big Brother’ (Foto)

Në shtëpinë e djemve situata nuk është më e mira. Lojërat e fjalëve mes Danjelit, Benardit, Ervinit dhe Damianos vazhduan edhe në mbrëmje....

23 March, 2017Lexo më shumë

Shikoni sa është plakur aktori i njohur, veç është zbukuruar (Foto)

Emri i tij i vërtetë është Mehmet Akif Alakurt ndërsa u bë i njohur nga seriali 'Sila' me emrin Boran....

23 March, 2017Lexo më shumë

Aktorja e njohur mahnit me imazhin e fundit, fotografohet poshtë këmbëve (Foto)

Aktorja Linda Jarani, e njohur për rolin e saj si Shkodranja e “O sa mirë” ka filluar të jetë shumë aktive në rrjete sociale....

23 March, 2017Lexo më shumë

Bombaj për akuzat seksuale: Ajo po vesh rrobat e një viktime në trupin e një aktoreje (Foto)

Pas intervistës së dhënë ditën e djeshme nga Ajsi Xhaxhaj lidhur me akuzat e 7 viteve më parë ku akuzon Leonard Bombajn për përdhunim, ky i fundit ka folur për ‘Panorama’....

23 March, 2017Lexo më shumë

Reperi i njohur kosovar sot feston 34 vjetorin e lindjes (Foto)

Data 23 mars për reperin e njohur BimBimma është një ditë shumë e veçantë....

23 March, 2017Lexo më shumë

Cozman bën tatuazh logon e Babastars në një vend jo të zakontë (Foto)

Reperi Cozman në trupin e tij e ka shtuar edhe një tatuazh, por vendi që ka zgjedhur ka habitur fansat....

23 March, 2017Lexo më shumë

Emocionuese! Beyonce i realizon ëndrrën pacientes me kancer (Video)

Beyonce ka treguar edhe një herë se sa këngëtare e madhe është duke i bërë realitet ëndrrën një fanse....

23 March, 2017Lexo më shumë

Shikoni si ka qenë dhe si është bërë reja e Shyhrete Behlulit (Foto)

Emri i Learta Jakupit u bë i njohur menjëherë pasi shkeli në shtëpinë e familjes Salihu....

23 March, 2017Lexo më shumë

Rita dhe Dua befasojnë me foton e njejtë (Foto)

Këngëtaret kosovare tashmë mjaftë të kërkuara në skenën botërore së fundmi kanë publikuar nga një fotografi me mesazh të veçantë....

23 March, 2017Lexo më shumë

Urimi i ëmbël i Camila Barrazas për të dashurin e saj kosovar (Foto)

I dashuri i saj Harisi sot feston ditëlindjen, ndërsa e dashura e tij e cila vjen nga Filipine nuk ka nguruar ta uroj edhe publikisht....

23 March, 2017Lexo më shumë

Fansat dinë të befasojnë shumë, ja çfarë dhurate të çmuar i bënë Bebe Rexhës (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka pranuar një dhuratë të çmuar nga dikush prej fansave....

23 March, 2017Lexo më shumë

Irma e hekurt: Kthehet në skenë, këndon këngën e preferuar të bashkëshortit të ndjerë (Video)

Janë bërë vetëm pesë ditë prej kur e humbi bashkëshortin dhe Irma Libohova është treguar më e fortë se kurrë duke mos munguar në skenë....

23 March, 2017Lexo më shumë

Divorc në familjen e aktorit të njohur (Foto)

Vëllai më i madh dhe njëkohësisht menaxheri i aktorit të njohur turk, Kıvanç Tatlıtug, Cem Tatlıtug, është divorcuar nga bashkëshortja Burcu Ozsoy, e cila është soliste në orkestrën ENBE, në Stamboll....

23 March, 2017Lexo më shumë

Kënga e njohur “All I want for Christmas is you” do të bëhet film (Foto)

Mësohet se ky film do të vijë nga “Universal Studios Home Entertainment” dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm. ...

23 March, 2017Lexo më shumë

Aurela Gaçe, si rrallëherë publikisht, një dedikim për Skerdin (Foto)

Këngëtarja Aurela Gaçe ani pse aktive në muzikë e në rrjete sociale, jetën e saj private gjithmonë e ka ruajtur me shumë xhelozi....

23 March, 2017Lexo më shumë

Poni për të parën herë na e prezanton bashkëshortin (Foto)

Deri më tani është treguar aq e kujdesshme, sa nga bashkëshorti i saj kishim parë vetëm dorën, apo pak krahun në makinë....

23 March, 2017Lexo më shumë

Mbesa e Nishanit nudo para ndeshjes Itali-Shqipëri (Foto)

Modelja shqiptare do të jetë një nga "ekspertet" e përzgjedhur nga radio "RTL 102.5", për të folur në lidhje me ndeshjen Itali-Shqipëri të së premtes. ...

23 March, 2017Lexo më shumë

Enca dhe Roza Lati si dy pika uji! Çfarë fshihet pas ngjashmërisë së tyre? (Foto)

Enca është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare ndërkohë që Roza Lati është ndër moderatoret me më shumë ndjekës....

23 March, 2017Lexo më shumë

Ja receta e pijes kundër lodhjes që përdorë Jennifer Lopez

Përveç që kujdesen për pamjen e tyre, yjet e mëdha në mënyrë të veçantë kujdesen për shëndetin. Një prej tyre është ylli i muzikës pop, Jennifer Lopez....

23 March, 2017Lexo më shumë

Serbët tregojnë përkrahjen e tyre për këngën e Linda Halimit në Eurovision (Foto/Video)

Këngëtarja Linda Halimi këtë vit do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision....

22 March, 2017Lexo më shumë

Ky është mashkulli për të cilin ka nevojë Morena Taraku (Foto)

Në çdo intervistë, e pothuajse në çdo foto me të, tregon se sa shumë e do....

22 March, 2017Lexo më shumë

Soni Malaj hedhë hapin e parë për t’u pajtuar me Tunën?! (Foto)

Që të dyja ishin anëtare të jurisë në X Factor Albania....

22 March, 2017Lexo më shumë

Mbahet ‘Miss Drenasi’, Besa Gashi shkëlqeu me pamjen e saj (Foto)

Në Drenas, sonte është mbajtur gara e bukurisë së këtij qyteti, ‘Miss Drenasi’....

22 March, 2017Lexo më shumë

Nora shkëlqen përpara Fadil Berishës! (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi ka realizuar një set të ri....

22 March, 2017Lexo më shumë

Fjolla e arriti qëllimin, nuk ka nevojë më për… (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina shpesh ka qenë temë e medieve rozë për faktin se ka përdorur fotoshop....

22 March, 2017Lexo më shumë

Kush po e puthë Dafina Dautin? (Foto)

Këngëtarja Dafina Dauti ka kohë që nuk ka folur për ndonjë lidhje dashurie....

22 March, 2017Lexo më shumë

Elita Rudi ‘kopjon’ Fjolla Morinën (Foto)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Elita Rudi së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik....

22 March, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball