ShowBiz – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

Modelja e njohur shtatzënë për herë të dytë (Foto)

Modelja e famshme botërore Bar Rafaelido po bëhet nënë për të dyt herë....

29 March, 2017Lexo më shumë

Ky është momenti kur Olta Gixhari dhe Beatrix Ramosaj puthen në buzë (Foto/Video)

Aktrimi e ka zhveshur Oltën nga çdo lloj kompleksi që mund të gjendet me lehtësi në shumë personazhe të tjera të skenës, por edhe Beatrix Ramosaj, si një këngëtare që i është përshtatur mjaft mirë formatit të YFSF, nuk e ka pasur të vështirë të aktrojë dhe të futet shpejt në rolin e Katy Parry-t mbrëmjen e sotme. ...

29 March, 2017Lexo më shumë

“Sa u fejova, se pastaj i nxorra ujin e zi”, Monika rrëfen historinë e dashurisë me Ilir Metën

“Me Ilir Metën jemi njohur në Partinë Socialiste, në 91-shin kur ishim 17 vjeç.” – kështu e ka kujtuar Monika Kryemadhi kohën kur takoi për herë të parë atë që do të bëhej bashkëshorti i saj, babai i tre fëmijëve....

29 March, 2017Lexo më shumë

Bebe Rexha e ‘kall’ në aheng familjar, ia thotë këngës ‘Hajde halla e madhe” (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha edhe njëherë e ka dëshmuar se është një prej artisteve shembull e cila ani pse u ngjit suksesit ndërkombëtar, asnjëherë nuk e harroi vendin prej nga vjen....

29 March, 2017Lexo më shumë

E pamundur: Kjo është Luana Vjollca (Foto)

E habitshme dhe e vështirë për tu besuar, që kjo të jetë Luana Vjollca. Prezantuesja që sot është ndër imazhet më seksi të televizioneve shqiptare, në adoleshencën e saj duket se ka qenë diçka më ndryshe....

29 March, 2017Lexo më shumë

Me të pasmet në plan të parë, Bebe Rexha tregon nga kush inspirohet (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha së fundmi po mahnit të gjithë, jo vetëm me zërin por edhe me linja trupore, sidomos të pasmet....

29 March, 2017Lexo më shumë

Ja çfarë bëri Genci në Hollywood (Foto)

Genc Prevlukaj , përveç hiteve të tij, ai po ashtu është i njohur edhe për patriotizmin e tij që jo rrallë herë nuk nguron ta shfaqë....

29 March, 2017Lexo më shumë

Pas veprimit të fundit, Big Mama mund ta pësojë rëndë (FOTO)

Këngëtarja atraktive Big Mama vazhdon të mbetet një ndër personazhet më të dashur për publikun.Ajo ka qenë shumë e përfolur muajt e fundit, kjo pasi heqjes së kilogramëve të tepërt nga trupi, shkas i një operacioni në lukth që këngëtarja iu nënshtrua këtë vit....

29 March, 2017Lexo më shumë

Noizy i marrosur pas gruas së presidentit (Foto)

Me gjasa të gjithë keni menduar se si është e mundur që një djalë i famshëm, i suksesshëm dhe i pasur si Noizy të jetë ende single.....

29 March, 2017Lexo më shumë

Kur Ezel u shpall modeli më i mirë… shikoni si ishte 20 vjet më parë (Foto)

Një prej aktorëve më të suksesshëm të kinemasë turke e ka nisur karrierën fillimisht nga modelingu – pasarela që shërbeu si një urë kapërcimi në kinemanë turke. ...

29 March, 2017Lexo më shumë

Ngjashmëri e çuditshme: Sozia e Era Istrefit është një këngëtare e famshme (Foto)

Thonë, që diku në botë të gjithë e kemi të paktën një sozi, ndoshta edhe dy... Por Era Istrefi e ka më afër nga ç’mund të mendohej, madje ashtu si ajo, edhe sozia e Erës është një këngëtare e famshme....

29 March, 2017Lexo më shumë

Ish ushtari i KFOR-it, James Blunt tregon kuptimin e këngës ‘You are beautiful’ (Video)

James Blunt ka sqaruar se hiti i vitit 2005, ‘You are beautiful’ ka një kuptim krejtësisht tjetër, larg asaj romantikes....

29 March, 2017Lexo më shumë

Lori Hoxha e ‘nxjerrë’ gjoksin në mes të rrugës (Foto)

Nata duket se është koha e saj kur ajo kalon më së miri....

28 March, 2017Lexo më shumë

Marina në të vërtetë nuk quhet Marina!

Lajmi i fejesës së saj ka pushtuar vëmendjen e të gjithëve gjatë ditës së sotme....

28 March, 2017Lexo më shumë

Për dy muaj i shtoi 10 kilogramë, ja si duket këngëtari kosovar (Foto)

Këngëtari kosovar Besart Halimi ka muaj që po publikon fotografi nga palestra....

28 March, 2017Lexo më shumë

‘Sakrifica’ e Majkut, ja çka pi që të ketë zë për këndim (Foto)

Shumë këngëtarë shpesh kanë problem me zërin e tyre para këndimit....

28 March, 2017Lexo më shumë

Dy modelët shqiptar thyejnë kufijtë, fytyrë e kompanisë më të madhe turke (FOTO)

Modelët e njohur Maxi Aladini dhe Egzon Sahiti tashmë kanë arritur një sukses shumë të madh në karrierën e tyre, ata janë fytyrat kryesore të reklamës së kompanisë AFM e Turqisë....

28 March, 2017Lexo më shumë

‘Doktori i VIP-ve’ imiton kuzhinierin e famshëm turk por komentet me Bes Kallakun do t’iu shkrijnë së qeshuri (Video)

‘Doktori i VIP-ve’, Skerdi Faria njihet si një nga personat më humorist sa i përket fytyrave publike....

28 March, 2017Lexo më shumë

Dafina Dauti flet për albumin e ri me këngë ‘live’, tregon a do heq dorë nga zhanri ‘Pop R&B’ (Foto)

Kur e filloi karrierën muzikore, këngëtarja Dafina Dauti u bë e njohur për publikun me këngë të zhanrit POP-R&B....

28 March, 2017Lexo më shumë

Dhjetë fotot e Zaminës ku ajo për një javë ekspozoi linjat seksi (Foto)

Zaimina Vasjari njihet si ndër femrat shqiptare me linjat më seksi trupore. E vetëdijshme për këtë, ajo di ta shfrytëzojë dhe ta ekspozojë këtë veçori që posedon këngëtarja shqiptare....

28 March, 2017Lexo më shumë

Anita Haradinaj: Kur më vdiq nëna nuk qava, për Ramushin thash nuk mundem më

Anita Haradinaj po konsideron të habitshëm rastin e zvarritjes së procesit të ndalimit të bashkëshortit të saj, kreut të AAK-së, Ramush Haradinajt nga autoritetet franceze....

28 March, 2017Lexo më shumë

Adelina Berisha po rikthehet fuqishëm, detaje nga kënga e re (Foto)

Adelina Berisha ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re....

28 March, 2017Lexo më shumë

Ky është i ‘dashuri’ i ri i Eni Koçit, ai e zgjon si princeshë (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, rikthehet në vëmendjen e mediave rozë, këtë herë për një postim të saj në rrjetet sociale....

28 March, 2017Lexo më shumë

Beatrix Ramosaj qan në emision për ish të dashurin: Ishte i pari (Foto)

Ndarjet janë të vështira, veçanërisht për natyrat e ndjeshme si ajo. Këngëtarja e njohur shqiptare na ka treguar se ende vuan për dashurinë e humbur dhe e ka përjetuar keq këtë fakt....

28 March, 2017Lexo më shumë

Humb jetën kushërira e Zayn Malik (Foto)

Kushërira e Zayn Malik ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm nga një tumor në tru në moshën 5 vjeçare....

28 March, 2017Lexo më shumë

Djaloshi shqiptar në premierë me aktoren e Holliwood-it, ia merr zemrën asaj (FOTO)

Mbrëmë është dhënë premiera botërore e filmit “The Zookeeper’s Wife” në Los Angeles, ku në tapetin e kuq ka parakaluar edhe aktori shqiptar, i cili ka një rol mjaft të rëndësishëm në këtë film....

28 March, 2017Lexo më shumë

Motra e Dafina Zeqirit: Babai jonë ishte i zënë të linte femra shtatzënë dhe fëmijët jetimë!

Motra e Dafina Zeqirit, Besa Tafari, ka reaguar pas shkrimeve në media për të....

28 March, 2017Lexo më shumë

Ekskluzive: Detaje nga kënga e re e Albatrit Muqiqit (Foto/Video)

Këngëtari Albatrit Muqiqi është në përgaditje të projektit të tij më të ri muzikor....

28 March, 2017Lexo më shumë

Sot për herë të parë doli publikisht, i fejuari i Marinës mik i vjetër me Edi Ramën (Foto)

I fejuari biznesmen i vajzës seksi të Eli Farës, Marinës, i cili u prezantua vetëm gjatë ditës së sotme pas shpalljes së fejesës mes tyre, nuk duket të jetë aq i panjohur....

28 March, 2017Lexo më shumë

Ndërsa kjo është shtëpia luksoze e Labit (Foto)

Përveç muzikës që ai bën, këngëtari i njohur Labinot Tahiri njihet edhe për humanitetin e tij....

28 March, 2017Lexo më shumë

Ky është i dashuri biznismen i Marina Farës (Foto)

Vajza e këngëtares së njohur shqiptare Eli Fara, Marina ka bërë të ditur në ditën e ditëlindjes së saj se tashmë është fejuar me biznesmenin nga Shkodra Edi Ismaili....

28 March, 2017Lexo më shumë

Shkenda Dubova del publikisht me të dashurin (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova e cila njihet për biznisin e saj shumë të suksesshëm e linjat perfekte që ka për fatin e keq trë shumë meshkujve është e dashuruar në mashkullin i cili quhet Lab....

28 March, 2017Lexo më shumë

Bebe Rexha shumë seksi në imazhet e fundit, provokon rënd (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha në disa imazhe të fundit që po qarkullojnë në media ka provokuar rënd....

28 March, 2017Lexo më shumë

Ish-aktorja me Qumilin grushton një mashkull (Video)

Të gjithë e njohin nga humori i saj që luante me Qumilin....

28 March, 2017Lexo më shumë

Beyonce nuk shpëton nga skandalet e babait (FOTO)

Babai i Beyonce-s është akuzuar për mashtrim nga avokatët e tij, pasi ka refuzuar të paguajë faturën ligjore prej 50.000 dollarësh....

28 March, 2017Lexo më shumë

Ndryshimi rrënjësor i Rubit (Foto)

Ani pse sot është gjyshe, aktorja Barbara Mori po mbahet shumë mirë....

28 March, 2017Lexo më shumë

Dafina Zeqiri bën një zemër në mes të këmbëve (Foto)

Dafina Zeqiri është njëra prej këngëtare e cila është shumë aktive në rrjetet sociale....

28 March, 2017Lexo më shumë

Pas fotos së fundit, ndjekësit dyshojnë se dikush ia vodhi Instagramin Ermal Mamaqit (Foto)

Jemi mësuar që komedianin Ermal Mamaqi ta shohim duke i argëtuar ndjekësit me postimet e tij në rrjete sociale por këtë nuk arriti ta bëjë me një të fundit....

28 March, 2017Lexo më shumë

Stresi kapet mat, dëgjon këngët e Noizy-t (Video)

Stresi dhe Noizy prej kohësh tashmë kanë konflikte më njëri-tjetrin. ...

28 March, 2017Lexo më shumë

Luana vjollca si një lule pranvere, mahnit me paraqitjen e saj të fundit (Foto/Video)

Bukuroshja Luana Vjollca çdo ditë e më shumë po mahnit me paraqitjet e saj skenike....

28 March, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown