ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

‘Zogu’ i Dafinës

Dafina Zeqiri është njëra prej femrave shqiptare më tërheqëse të momentit. Këngëtarja llapjane është shfaqur mjaft ekstravagante në xhirimet për Vitin e Ri, duke dhënë material të bollshëm. ‘Daffy’ e ka ndjekur rrugën e Tunës, duke e prekur ‘Zogun’, ndërsa pati raste kur provokoi edhe me të pasmet e saj. Këngëtarja e rritur në Suedi […]...

29 December, 2013 Lexo më shumë

Justin Bieber ka nevojë për pushim

Menaxheri i Justin Bieber po mundohet ta bind këngëtarin kanadez që ta bëjë një vit pushim në karrierën e tij artistike. Ylli i ri i muzikës i kishte shokuar të gjithë javën e kaluar, kur kishte deklaruar gjatë një interviste se dëshironte të pensionohej nga muzika, mirëpo menaxheri i tij, Scooter Braun e pranon se […]...

28 December, 2013 Lexo më shumë

Britney kthehet furishëm

Britney Spears është kthyer furishëm në skenë, duke e hapur rezidencën e saj në Las Vegas, në një koncert i cili zgjati 90 minuta, duke i mahnitur 7,000 shikuesit e pranishëm, përfshirë këtu edhe yje si Miley Cyrus, Katy Perry, Selena Gomez e Adam Lambert. Shtatë lloje kostumesh, dy paruka dhe 23 këngë hite, e […]...

28 December, 2013 Lexo më shumë

Beckham një baba model

Së fundmi, David Beckham ka qenë në qendër të spekulimeve se do ta marrë çmimin e ‘kavalierit’, vitin që vjen. Për t’ia dhënë këtë mirënjohje do të përkujdeset mbretëresha Elisabetta II, për kontributin e dhënë gjatë viteve të fundit në karrierën fubollistike dhe në sfera tjera. “Kam dëgjuar shumë këtë, por nuk e konsideroj një […]...

28 December, 2013 Lexo më shumë

Angela e do një burrë shqiptar

Angela Martini ua ka shtuar shpresat meshkujve shqiptarë. Modelja e njohur shqiptare, në një intervistë për ‘Bluetooth’ thotë se ka filluar të mendojë ta gjejë një burrë nga vendlindja e saj. “Kam filluar të mendoj që duhet ta gjej një burrë shqiptar. Nuk e kam ditur që janë kaq të mirë. Unë kam bërë të […]...

28 December, 2013 Lexo më shumë

Puthje për Miley Cyrus

Miley Cyrus nuk po mundet assesi ta fusë gjuhën brenda. Pasi u pa shpesh gjatë vitit me gjuhën jashtë, duke provokuar, këngëtarja 21 vjeçare e ka postuar një fotografi në rrjete sociale, ku shihet duke u puthur në buzë me shoqen e saj, Cara Delevingne. Ajo e ka postuar fotografinë, të cilën kanë mundur ta […]...

28 December, 2013 Lexo më shumë

Shpat Deda vjen me këngën M’fal

Shpat Deda e ka lansuar këngën e tij më të re, M’fal. Këngëtari kosovar e publikoi të premten videoklipin e kësaj kënge, pjesë e albumit të tij të dytë, ‘Dathë’, që pritet të dalë në treg gjatë verës së vitit 2014. Deda e ka shkruar vetë këtë këngë, duke e bërë po ashtu muzikën, kurse […]...

28 December, 2013 Lexo më shumë

Gjithçka në jetë është relative

Sipas Miley Cyrus, gjithçka është relative në jetë, edhe performancat e saj provokuese. Ylli 21 vjeç e njohur për hitin ‘Wrecking Ball’, e arriti kulmin pas lëvizjeve ekzibicionale gjatë ‘MTV Video Music Awards’ përkrah Robin Thicke. Përkundër faktit se ka përfunduar në faqet e para të gazetave për vallëzimet e saj provokuese, këngëtarja është e […]...

27 December, 2013 Lexo më shumë

Taylor Swift, bamirësja e vitit

Taylor Swift e ka fituar titullin e yllit më bamirës të vitit 2013. Për të dytin vit me radhë, këngëtarja amerikane është në krye të renditjes ‘Celebs Gone Good’, të zgjedhur nga DoSomething.org, falë pjesëmarrjes së saj në ‘Winter White Gala’ të Londrës, e organizuar për të rinjtë e pastrehë dhe dhurimin e saj bujar […]...

27 December, 2013 Lexo më shumë

Rihanna, seksi bikini në Barbados

Rihanna po i shijon festat e fundvitit së bashku me familjen e saj në Barbados, në tokën e lindjes. Kjo ishte një mundësi ideale për ta veshur një seksi bikini dhe për t’u zbavitur në një plazh të vendlindjes së saj. 25 vjeçarja u shfaq mjaft tërheqëse dhe provokuese në festën e Krishtlindjeve, duke veshur […]...

27 December, 2013 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO