ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Nicky Minaj e zjarrtë

Nicki Minaj ka qenë mjaft e zjarrtë, teksa po shkonte në koncertin e Jay Z të hënën mbrëma, në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Këngëtarja amerikane dukej bombastike, ndërsa ishte e shoqëruar nga, jo një, por dy truproje. Ajo e kishte veshur një fustan mjaft të ngushtë dhe dukej provokuese me pozimet […]...

11 December, 2013 Lexo më shumë

Rihanna e viziton Brownin

Ne e dimë se e dashura e Chris Brown, Karrueche Tran, do të ishte një vizitore e mirëseardhur në klinikën rehabilituese, por jo aq shumë edhe Rihanna. Mirëpo, mediat e huaja shkruajnë se këngëtarja nga Barbadosi ka shkuar për ta vizituar këngëtarin amerikan dhe është munduar që t’ shpëtojë syrit të kamerës dhe aparatit fotografik. […]...

10 December, 2013 Lexo më shumë

‘Lira’ martohet me Enisin

Fatmire Bajramaj i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me futbollistin kosovar të Kaiserslauternit, Enis Alushi. Njëra prej futbollisteve më të mira në Gjermani, futbollistja nga Istogu, e ka konfirmuar martesën me Enisin përmes rrjetit social, Facebook. “Sapo u martuam. 10.12.2013. Zonja dhe Zotëri Alushi”, ka shkruar ‘Lira’. “Martesa është festuar vetëm me rrethin […]...

10 December, 2013 Lexo më shumë

Fergie kthehet në formë pas lindjes

Fergie është kthyer në formë të mirë pasi e ka sjell në jetë vogëlushin Axl Jack gjatë muajit gusht. Ajo e ka demonstruar këtë gjatë natës së bamirësisë së organizuar nga ‘Trevor Project’, e cila u mbajt të dielën mbrëma në Hollywood Palladium të Los Angelesit. Ajo ka shkelur në tepihun e kuq me një […]...

10 December, 2013 Lexo më shumë

Bredhi i Vitit të Ri

Lady Gaga vazhdon me çmenduritë e saj. Këngëtarja amerikane i ka befasuar të gjithë, kur është shfaqur me një bredh të Vitit të Ri në kokë, teksa po dilte nga një hotel i Londrës. Ajo kishte një veshje aspak të zakontë, si gjithmonë, me ngjyrë të kuqe dhe një palë pantallona, por ‘qershia mbi tortë’ […]...

10 December, 2013 Lexo më shumë

Në prehër të Babadimrit

Duke shpresuar në zbritje gjatë festave, Rita Ora e ka vizituar një dyqan të madh veshmbathjesh në Macy të New Yorkut, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në eventin ‘Material Girl Holiday Collection’. E veshur tërësisht në të zeza, me një jakne të lëkurës, gjithashtu të zezë, këngëtarja kosovare e ka shfrytëzuar rastin, duke i […]...

10 December, 2013 Lexo më shumë

Përfundoi ‘Kafeneja Jonë’

Seriali më i shikuar në Kosovë, “Kafeneja Jonë”, i ka dhënë fund eksperiencës së tij disavjeçare, pasi u transmetua episodi i fundit mbrëmë. I njohur edhe si “Te Oki”, seriali ka qenë ndër më të shikuarit prej lansimit të tij, në vitin 2005, ndërsa të hënën e pati episodin e 336-të dhe të fundit. Fundi […]...

10 December, 2013 Lexo më shumë

Vajza e Beckhamit

David Beckham është parë me vajzën e tij, Harper, të cilën e mbante në duar, teksa po e vendoste në pjesën e prapme të makinës, në Londrën Perëndimore. Një fotografi më e ëmbël ndërmjet një babai dhe një vajze dyvjeçare, nuk mund të gjendej diku tjetër. Ish futbollisti anglez dhe e bija e tij i […]...

10 December, 2013 Lexo më shumë

Tyson nuk di të plaket

Ka një diferencë prej 25 vjetësh në këtë fotografi të Mike Tyson, por dallimi është shumë i vogël. Në fotografinë e majtë, ish boksieri amerikan shihet kur ishte në formën më të mirë, si 22 vjeç, në vitin 1988. Ndërsa, në atë të djathtë ai shihet në vitin 2013, si 47 vjeç, duke bërë nënshkrime […]...

9 December, 2013 Lexo më shumë

Miranda ‘topless’

Miranda Kerr po e vazhdon karrierën e saj prej modele, dike konfirmuar se ndarja nga bashkëshorti i saj, Orlando Bloom, nuk ka lënë shenja tek ajo. Modelja australiane ka pozuar ‘topless’, për revistën ‘Harper’s Bazaar Australia’. 30 vjeçarja, nënë e një fëmije, Flynn, thotë se ende është në kontakte me Bloom, me të cilin i […]...

9 December, 2013 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO