ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Dhëmbi prej ari i Rihannas

Rihanna ishte njëri prej yjeve të shumtë të vitit 2013 që e lansuan modën e re të vendosjes së një lloj proteze prej ari në dhëmbë, e cila u bë hit në vitin që sapo përfundoi. Me ardhjen e vitit të ri, megjithatë, këngëtarja nga Barbados ka dashur të provojë diçka të re, duke e […]...

8 January, 2014 Lexo më shumë

Jay Z e fton 12 vjeçarin në skenë

Kur një fansi 12 vjeçar, Jay Z ia ofroi mundësinë që ta shfaqte talentin dhe aftësitë e tij përpara mikrofonit, atmosfera u bë edhe më e zjarrtë, në koncertin e reperit amerikan, të cilin e mbajti në Greensboro, North Carolina. Djaloshi i ri, i quajtur Justin Kyler, e pranoi me qejf këtë ofertë dhe ata […]...

8 January, 2014 Lexo më shumë

Këmbët e Kylie Minogue

Kylie Minogue po e menaxhon mjaft mirë formën e saj fizike. Krahas zërit, për të cilin nuk ia vlen të diskutohet, këngëtarja australiane konfirmoi edhe një herë se ka këmbë të cilave ua kanë lakmi secila femër. Pasi e përfundoi punën si anëtare e jurisë në ‘The Voice UK’, Minogue do ta nis një punë […]...

7 January, 2014 Lexo më shumë

Morena këngëtare

Morena Taraku ia ka bërë sefte edhe muzikës, pas modelimit. Bukuroshja prishtinase ka postuar fotografi në rrjetin social Instagtam, ku shihet duke e incizuar këngën e saj të parë, të cilën do ta realizojë në bashkëpunim me këngëtarin e njohur mitrovicas, Blero. Kjo këngë është duke u inçizuar në studion e Bleros, BleroEntertaimant. Fat dhe […]...

7 January, 2014 Lexo më shumë

Rita dhe Calvin do të jetojnë në Los Angeles

Rita Ora dhe Calvin Harris po lëvizin së bashku. Këngëtarja shqiptare po mendon të vendoset në Beverly Hills të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, së bashku me të dashurin e saj, me të cilin janë bërë bashkë një vit më parë, në tentim për ta ruajtur dashurinë e tyre, e cila rezikonte të shkatërrohej nga […]...

7 January, 2014 Lexo më shumë

Zanfina me projekte të reja

Zanfina Ismaili i ka idetë e qarta për vitin 2014. Këngëtarja kosovare ka në plan të sjell projekte të reja gjatë vitit që sapo ka filluar. “Kam filluar të shikoj për projekte të reja. Nuk më pëlqen të shpejtoj, por as t’i lë gjërat të ecin ngadalë. Andaj, tashmë i jam përveshur punës në përzgjedhje […]...

7 January, 2014 Lexo më shumë

Kim shpërthyese dhe kavaliere

Ajo është multi-milionere falë spektaklit televiziv dhe sponsorëve të shumtë, por Kim Kardashian nuk heziton ta ndajë pasurinë me të tjerët. 33 vjeçarja është treguar mjaft kavaliere, duke ia ndarë bakshish 100 dollarë një kujdestareje të parkingut, kur u kthye në veturën e saj, që e kishte vendosur në parking në Beverly Hills. E punësuara […]...

7 January, 2014 Lexo më shumë

Severina, me të drejtë

Një gjykatë kroate ka vendosur që domaini i portalit të njohur Index.hr të kalojë në pronësi të këngëtares Severina. Nëntë vjet më parë, ky portal kishte publikuar foto nga videoja e saj intime....

7 January, 2014 Lexo më shumë

Çfarë ‘bombe’!

Derisa ne e presim borën e radhës, yjet e televizionit po i shijojnë rrezet e diellit. Njëra prej tyre është edhe modelja dhe aktorja britanike Chloe Sims. 31 vjeçarja u shfaq në vilën e saj në Alicante të Spanjës, gjatë fundjavës që shkoi. Ajo dukej mjaft seksi me bikini të bardha, të rrethuara me ngjyrë […]...

7 January, 2014 Lexo më shumë

Dëshira e Kim për vitin 2014

Kim Kardashian i ka të qarta objektivat për vitin 2014. Krahas angazhimeve të zakonshme që do t’i ketë, ylli i televizionit e ka treguar edhe një dëshirë të veçantë që e ka për vitin që sapo kemi hyrë. 33 vjeçarja shpreson që t’i funksionojë dieta dhe ushtrimet rutinore, për ta kthyer atë në formën më […]...

6 January, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO