ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Beyoncé mendon për beben e dytë

Beyoncé Knoëles e Jay Z kanë ide të qarta për vitin 2014: ata dëshirojnë t’ia shtojnë familjes së lumtur një tjetër fëmijë. Çifti aktualisht e ka vajzën Blue-Ivy, që është lindur dy vjet më parë. Vogëlushja do ta festojë ditëlindjen e dytë të martën që vjen. Sipas disa zërave, 32 vjeçarja, e cila javë më […]...

5 January, 2014 Lexo më shumë

Punë dhe festë për Vit të Ri

Të gjithë zgjedhin të festojnë në mënyra, vende dhe ambiente të ndryshme. Dikush gjen mundësinë të festoj jashtë, dikush pranë familjarëve, dikush me miqtë e dikush tjetër me njeriun e zemrës. Por më e rëndësishme se çdo gjë është fakti se të gjithë festojnë. Në kryeqytet festa e ndërrimit të viteve u festua shumë zhurmshëm, […]...

5 January, 2014 Lexo më shumë

Angela na përshëndet nga shtëpia

Pasi u zbavit në vende të ndryshme për festat e fundvitit, Angela Martini më në fund është kthyer në shtëpinë e saj në Zvicër, ku e shijoi këtë fundjavë. Modelja shqiptare me famë botërore i ka përshëndetur të gjithë fansat e saj, me një fotografi të postuar në rrjetin social facebook, ku shihet me xhinse […]...

5 January, 2014 Lexo më shumë

Kim ekspozon asetet e saj

Ka një kohë të gjatë që yjet e televizionit nuk mund t’u rezistojnë mediave sociale, sidomos Facebook, Twitter e Instagram, që ua mundësojnë që të kenë kontekt direkt me fansat e tyre. Në kohën e sotme, fansat janë shumë më mirë të informuar për jetën private të të dashurve të tyre. Fotografi të bëra në […]...

5 January, 2014 Lexo më shumë

Noizy vjen në Prishtinë ‘javë ëm javë’

Noizy duket se është lidhur shumë me Prishtinën. Reperi shqiptar e nisi vitin e ri në kryeqytetin e Kosovës, me disa koncerte për festën e parë të vitit. Rigers Rajku, emri i tij i vërtetë, ka premtuar përmes rrjetit social, Twitter, se do të zbarkojë në Prishtinë çdo javë. “Prap, Per Cdo Jav mke midis […]...

5 January, 2014 Lexo më shumë

Rihanna e bardhë dhe topless

Rihanna i ka zbardhur flokët dhe ka pozuar ‘topless’ për kampanjën e re. Këngëtarja nga Barbados u paraqit ashtu si ka lindur, në kampanjën për koleksionin MAC Cosmetics’ Viva Glam, duke e mbuluar gjoksin me duart e saj. Lajmin e ka bërë të ditur New York Daily News. Nga viti 1994, kompania e famshme e […]...

5 January, 2014 Lexo më shumë

Kim e do edhe një fëmijë

Kim Kardashian thuhet se dëshiron ta ketë edhe një bebe me Kanye West. Ylli i televizionit e solli në jetë vajzën e saj, North West më 15 qershor 2013. Kim dëshiron t’ia dhurojë të voglës Nori një vëlla apo motër sa më shpejtë të jetë e mundur, sepse ajo dëshiron që vajza e saj të […]...

4 January, 2014 Lexo më shumë

Bieber e Gomez bëhen sërish bashkë

Justin Bieber duket se është bërë sërish bashkë me ish të dashurën e tij, Selena Gomez. Çifti është parë së bashku në fillim të vitit 2014 në periferi të Californias, Calabasas. Të nesërmen, këngëtari kanadez e ka postuar në Instagram një fotografi bardh e zi, ku shihet në momente më intime me këngëtaren e re […]...

4 January, 2014 Lexo më shumë

Top 25 vrasësit në filma

Arnold Schwarzenegger i ka bërë 369 vrasje në jetën e tij. Fatmirësisht, jemi duke folur vetëm për vrasjet që i ka bërë në filma, sepse dënimet për të s’do të kishin të ndalur. Eksperti i informatikës, Randal Olson, e ka krijuar një listë prej 25 aktorëve më ‘vrasës’ të të gjitha kohëve, e cila e […]...

4 January, 2014 Lexo më shumë

Rona në histori të Eurovizionit

Këngëtarja Rona Nishliu e ka nisur Vitin e Ri edhe me një lajm të gëzuar. Ajo ka arritur që me këngën e saj “Suus” të kualifikohet në mesin e 20 këngëve më të mira në historinë e Eurovizionit. Rona, e cila e ka përfaqësuar Shqipërinë në festivalin evropian të këngës në vitin 2012, është renditur […]...

4 January, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO