ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Aktori më fitimprurës i vitit

Dwayne Johnson është aktori që ka shitur më shumë bileta me filmat e tij për vitin 2013, sipas revistës ‘Forbes’. Ish-kampioni i WWE ka sjellë 1.3 miliardë dollarë fitime në box-office këtë vit falë disa filmave shumë të suksesshëm aksion si ‘Fast and Furious 6’ dhe ‘G.I. Joe Retaliation’. 41-vjeçari ka lënë pas në këtë […]...

1 January, 2014 Lexo më shumë

Stupcat dhe Nora për Vit të Ri në Rinora 4

Derisa u kënaqëm duke i parë në natën e parë të Vitit të Ri xhirimet e Radio Televizionit të Kosovës, ku protagonistë absolutë ishin ata, në realitet grupi i humorit – Stupcat, në ndërrimin e motmoteve gjendeshin në Zvicër, ku performuan në diskotekën më të njohur të vendit ‘Helvetik’, Rinora 4. Në një fotografi të […]...

1 January, 2014 Lexo më shumë

Fjolla e zjarrtë për Vit të Ri

Fjolla Morina është dukur e zjarrtë mbrëmë. Disa orë para ndërrimit të motmoteve, këngëtarja kosovare i ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku e ka shfaqur formën e saj bombastike të trupit. Këngëtarja prishtinse ishte e shoqëruar nga një Babadimër dhe një Babadimreshë, ndërsa duket mjaft në disponim, e veshur me një mini-fund […]...

1 January, 2014 Lexo më shumë

Po flet Arif Hikmeti

Aktori i mirënjohur nga Maqedonia, Xhevdet Jashari, i njohur si Arif Hikmeti në serialin “O sa mirë” flet për fëmijërinë dhe ato që pasuan. Sali Berisha ka qenë imitimi tij i parë. Mësoni në intervistë cilat role do t’i luante në rast ftese nga “Hollywood”....

1 January, 2014 Lexo më shumë

Të dashuruar për Vit të Ri

Falë teknologjisë, fansat sot njoftohen vazhdimisht se çka ndodh me njerëzit e famshëm. Rrjetet sociale janë në formë në botën moderne, duke ua lehtësuar punën fotografëve. Për shembull, Mario Balotelli e ka postuar një fotografi në Twitter, ku shihet me të dashurën e tij Fanny Neguesha, me të cilën planifikon ta kalojë Vitin e Ri […]...

31 December, 2013 Lexo më shumë

Çifti i vitit: Tuna-Cozman

Viti 2013, për dikë ka ecur mbarë, e për dikë ka përfunduar keq. Disa u ndanë, disa e kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë e martesë, e disa shpejt filluan lidhje të reja. Tuna, Dafina Zeqiri, Afërdita Dreshaj, Getoar Selimi, Shpat Kasapi, e shumë këngëtarë të tjerë rinisën lidhje të reja, njofton indeksonline. Tuna–Cozman E […]...

31 December, 2013 Lexo më shumë

Beyoncé i humbi 29 kilogramë

Beyoncé Knowles i ka humbur 29 kilogramë, pas lindjes së saj. Ylli 32 vjeç e qiti në dritë vajzën e saj të parë, Blue Ivy në muajin janar të këtij viti dhe nga ajo kohë i është nënshtruar një diete të rreptë dhe të ushtrimeve fizike, për ta rikthyer formën e humbur fizike. Bashkëshortja e […]...

31 December, 2013 Lexo më shumë

Bebet VIP të 2013’shit

2013’shi ishte një vit i pasur me ‘lindje të famshme’. Bebja më e famshme në tërë botën sigurisht ishte Princi George, me prindër Kate Middleton dhe Princin William. Gjatë vitit që shkoi kishte edhe lindje të tjera të çifteve të famshëm si ai i North West, nga Kim Kardashian e Kanye West. Më poshtë mund […]...

31 December, 2013 Lexo më shumë

Të mirat dhe të këqijat e vitit

2013’shi ka qenë vit i pasur me momente të paharruara për botën e ‘showbiz’. Nga Royal Baby tek provokimet e Miley Cyrus, për të vazhduar nga gjendja e përmirësuar e Angelina Jolie, pas intervenimit të dyfishtë për ta hequr kancerin në gji. Ishin shumë ngjarje që bënë të flitej për to, për të mirë dhe […]...

30 December, 2013 Lexo më shumë

Trupat më tërheqës të plazhit

Mund ta themi lirisht se ky ishte njëri prej viteve më të nxehta deri tash. Nuk po flasim vetëm për temperaturat, por edhe për femrat seksi që i vizituan plazhet e ndryshme nëpër botë. Pa dyshim, protagoniste ishin Kim Kardashian dhe Carmen Electra, që e prijnë listën e trupave më tërheqës të plazhit në vitin […]...

30 December, 2013 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO