ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Beyonce u ‘dëbua’ nga piramidat

Ajo është e adhuruar nga miliona fansa dhe e ka marrë pseudonimin ‘Queen B’. Mirëpo, Beyonce dështoi ta impresiononte njeriun e njohur si ‘Indiana Jones’ i Egjiptit, kur e kishte vizituar këtë vend në vitin 2009. Zahi Hawass, dikur kreu i arkitektëve të Egjiptit, zbulon se ia kishte ndaluar këngëtares që t’i vizitonte piramidat, për […]...

28 November, 2013 Lexo më shumë

Bieber zbavitet në klub striptizi

Justin Bieber është duke ditur se si ta shijojë jetën. Këngëtari kanadez, krahas angazhimeve që ka me turneun ‘Believe’ në Australi, ka gjetur kohë edhe për zbavitje. Uebfaqja australiane ‘Nine MSN’ ka njoftuar se 19 vjeçari e ka vizituar striptiz klubin ‘Bada Bing Nightspot’ në Kings Cross, pjesë e Sydneyt, të martën mbrëma. “Klubi ishte […]...

28 November, 2013 Lexo më shumë

Fotografi me buzë të fryra

Duke e bërë atë që di më së miri. Kim Kardashian ka shpjeguar se si duhet bërë vetes një fotografi ideale. Për të gjitha vashat, ajo ka treguar se duhet fryrë buzët, për t’u dukur më bukur dhe më tërheqëse në fotografi. ‘Show-girl’ amerikane i ka postuar këto fotografi për miliona fansa të saj në […]...

28 November, 2013 Lexo më shumë

Nicky Minaj shpërthyese

A ju kujtohet Nicki Minaj? Ka kohë që nuk kemi folur për të, kështu që ajo e ka gjetur mënyrën që ta marrim nëpër gojë sërish, në një mënyrë apo tjetrën. Pra, çfarë ka bërë? A e ka publikuar ndonjë këngë të re? A e ka bërë ndonjë album apo si po shkon karrierë e […]...

28 November, 2013 Lexo më shumë

Harris u kthye nga Amerika për Ritën

Calvin Harris udhëtoi plot 15,000 milje, vetëm për ta kaluar natën me të dashurën e tij, Rita Ora, në ditëlindjen e saj. DJ skocez i bëri fillimisht 5,000 milje për të udhëtuar me aeroplan nga Los Angelesi për në Londër, për t’iu bashkuar Ritës në ditëlindjen e saj të 23-të. Ndërsa më pas, ai e […]...

28 November, 2013 Lexo më shumë

Miranda Kerr, gati nudo

Miranda Kerr ka pozuar pothuajse e zhveshur, në një video të realizuar nga i-D magazine. Në filmimin e shkurtër, modelja tregoi më shumë se që duhej. 30 vjeçarja di se si t’i bëjë për vete kamerat dhe skenën, me pamjen e saj mbresëlënëse. Ish modelja e Victoria’s Secret është ‘konfrontuar’ me modelet tjera, por dukej […]...

28 November, 2013 Lexo më shumë

Rihanna humane

Rihanna e ka treguar anën e saj humane, duke dhuruar 100,000 dollarë, për t’i ndihmuar njerëzit e prekur nga tajfuni Haiyan në Filipine. Këngëtarja nga Barbadosi i ka dhuruar paratë tek UNICEF-i (United Nations Children’s Fund) dhe i ka inkurajuar fansat e saj që të ndihmojnë, sado që të kenë mundësi. “Emergjencat bëjnë lajm, por […]...

28 November, 2013 Lexo më shumë

Bieber, fotografi me fanset

Justin Bieber ka zbarkuar në Australi, ku po e mban një seri koncertesh. Ylli kanadez do t’i mbajë tetë net spektakli në qytete të ndryshme të kontinentit të ‘Kangurëve’. Ndërkohë, 19 vjeçari ua ka realizuar ëndrrën disa fanseve të tij të ‘çmendura’, duke u ndalur për t’i bërë disa fotografi me to. Sigurisht, fanset kanë […]...

27 November, 2013 Lexo më shumë

Atletja Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është parë duke vrapuar, gjatë pushimit nga xhirimet e filmit të saj të fundit, ‘The Boy Next Door’. Aktorja dhe këngëtarja amerikane i shijoi rrezet e diellit dhe muzikën, teksa vraponte në ‘Antelope Valley’ të California të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.   44 vjeçarja dukej në formë të mirë dhe po mbahet […]...

27 November, 2013 Lexo më shumë

Rita ‘zbulon’ të brendshmet

Rita Ora e ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj të 23-të së bashku me të dashurin e saj, DJ Calvin Harris në restorantin Hakkasan, para se t’u bashkohej fytyrave të famshme, përfshirë këtu edhe Kelly Brook, duke e shijuar jetën e natës në ‘Box Night Club’ të Londrës. E veshur me një fustan të kuq, […]...

27 November, 2013 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO