Entertainment – Page 3 – Lajmi.net

19 September, 2018

Momente të veçanta nga pushimet përrallore të Marinës dhe Getit

Çifti më i famshëm i showbizit shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke shijuar

19 September, 2018

Beyonce dhe Jay Z dekorohen me ‘Çelësin e qytetit’

Beyonce dhe Jay Z janë një nga çiftet më aktiv në skenën ndërkombëtare.

19 September, 2018

Nis ‘Dance With Me Albania’, kjo është vajza që po rrëmben vëmendje!

Ka filluar edicioni i pestë i shout televiziv "Dance with me Albania".

19 September, 2018

Ledri zgjidhet nënkryetar i KB ‘Z Mobile Prishtina’: Gjithë i lidhur me Basketbollin

Reperi, Ledri Vula sot është emëruar si nënkryetar i klubit basketbollistik 'Z Mobile Prishtina'.

19 September, 2018

Roza Lati habiti të gjithë: E ëndërroj gjithë jetën këtë mardhënie

Roza Lati tashmë për të gjithë njihet si një nga moderatoret më pozitive të ekranit

19 September, 2018

Justin Bieber e bën këtë veprim të ëmbël për të dashurën para publikut

Së fundmi në media bëri bujë lajmi se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin i dhanë

19 September, 2018

Këngëtarja e famshme bëhet nënë për herë të tretë

Familja e këngëtares së njohur, Jessica Simpson është duke u rritur.

19 September, 2018

Publikon foto nudo të bashkëshortit? Moderatorja shqiptare ngacmon keq fansen

Moderatorja shqiptare, Aulona Musta thumbohet shpesh nga ndjekësit në rrjete sociale.

19 September, 2018

‘The Sun’ zbulon familjarin që i futi në sherr Rita Orën dhe Dua Lipën

Rita Ora dhe Dua Lipa kanë qenë në të njëjtën shkollë, kanë miq të përbashkët

19 September, 2018

Siç nuk e keni parë asnjëherë, Sasa zbulon pak nga gjoksi i saj

Adriana Matoshi apo siç njihet për publikun në rolin e 'Sasës' tek seriali vendor 'O

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO