Entertainment – Page 2 – Lajmi.net

19 August, 2018

Performanca e ‘zjarrtë’ e Britney Spears, lëvizje e veshje provokuese në skenë

Mbretëresha e pop-it u ndal në bregdetin turistik të Las Vegasit pasi hapi turneun e

18 August, 2018

Selena Gomez flet për shoqen që i dhuroi veshkën: Historia ime u bë inspirim për të tjerët

Ajo është rikthyer në kohë, pikërisht në kohën kur iu bë transplantimi i veshkës.

18 August, 2018

Jeta luksoze e të dashurës së re të Liam Payne, Cairo Dwek

Cairo Dwek kishte pushuar shtatë herë në vende të ndryshme të botës, brenda tetë muajve.

18 August, 2018

Kylie Jenner: Nuk mund të qëndroj larg Travis Scott as për një natë

Ajo foli për motrën e saj, supermodelen Kendall, për “Vogue Australia” ajo pranoi se amësia

18 August, 2018

Kënga e Irkenc Hykës del në gjuhën greke pa lejen e tij, reagon këngëtari

Irkenc Hyka është artist që ka realizuar disa projekte radhazi, të cilat kanë rezultuar shumë

18 August, 2018

Fustani e ‘tradhton’ Ritën në “Rize Festival”, zbulon më shumë seç duhet

Rita Ora po vazhdon me koncertet në kuadër të turneut evorpian.

18 August, 2018

Adrola Dushi flet për ish-bashkëshortin: Nuk e kishim këtë marrëdhënie…

Njihet si njëra nga femrat më të bukura shqiptare, duke mos pasur asnjë ndërhyrje në

18 August, 2018

Shumë shpejt kënga e re nga Fifi, kësaj radhe duet

Fifi është artistja dhe tekstshkruesja e njohur shqiptare.

18 August, 2018

Është shumë aktiv me dasma, Asim Gashi tregon se a e ka çmimin e lartë

Asim Gashi është shumë shpesh i pranishëm në dasma dhe ahengje të tjera familjare.

18 August, 2018

Pamje nga “baby shower” për foshnjën e Adelinës, zbulohet emri i djalit

Adelina Tahiri është në pritje të fëmijës së parë.

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO