Kënga e javës – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

Rekordet e “Kënga e Javës”

Në këtë artikull do të gjeni rekordet e “Kënga e Javës”. Ky artikull do të përditësohet pas çdo jave, ku do të vendosen rekordet e përditësuara çdo javë....

11 August, 2015Lexo më shumë

Unikkatil me “Për Qato”, i pari në “Kënga e Javës”

Dy këngët e reja të futura në toplistën e kësaj jave, "Për qato" dhe "Holla" kanë hyrë furishëm duke u radhitur si dy këngët e para....

11 August, 2015Lexo më shumë

Kënga e Javës – Java 4 – Voto

Votoni Këngën e Javës në Lajmi.net. Mund të votoni për më shumë se një këngë. Ju mund të ndikoni në përzgjedhjen e këngëve të reja, duke komentuar këngën që keni dëshirë të futet në Kënga e Javës....

5 August, 2015Lexo më shumë

Geti e Luana marrin primatin, të parët në “Kënga e Javës”

"Tirana Lifestyle" ka mposhtur këngën "Shumë Pis" në javën e tretë, pas dominimit të kësaj të fundit në dy javët e para në toplistën e Lajmi.net, të quajtur "Kënga e Javës"....

4 August, 2015Lexo më shumë

Kënga e Javës – Java 3 – Voto

Votoni Këngën e Javës në Lajmi.net. Mund të votoni për më shumë se një këngë. Ju mund të ndikoni në përzgjedhjen e këngëve të reja, duke komentuar këngën që keni dëshirë të futet në Kënga e Javës....

29 July, 2015Lexo më shumë

‘Shumë pis’ vazhdon dominimin, e para për të dytën javë radhazi

Kënga "shumë pis" e Ledri Vulës e Era Istrefit po vazhdon dominimin në javën e dytë të "Kënga e Javës" nga Lajmi.net....

28 July, 2015Lexo më shumë

Kënga e Javës – Java 2 – Voto

Votoni Këngën e Javës në Lajmi.net. Mund të votoni për më shumë se një këngë. Ju mund të ndikoni në përzgjedhjen e këngëve të reja, duke komentuar këngën që keni dëshirë të futet në Kënga e Javës. ...

22 July, 2015Lexo më shumë

Largohen dy këngë, hyjnë dy të reja – nesër votimi për Këngën e Javës 2

Këtë javë largohen nga lista dy këngë më pak të votuara duke u zëvendësuar me dy këngë të reja për të cilat ju mund të votoni....

21 July, 2015Lexo më shumë

Kënga e javës – ‘Shumë pis’ nga Era dhe Ledri

Hiti i javës së parë të top listës së Lajmi.net është kënga ‘Shumë pis’ nga Era Istrefi dhe Ledri Vula....

21 July, 2015Lexo më shumë

Kënga e Javës – Java 1 – Voto

Votoni Këngën e Javës në Lajmi.net. Mund të votoni për më shumë se një këngë. Ju mund të ndikoni në përzgjedhjen e këngëve të reja, duke komentuar këngën që keni dëshirë të futet në Kënga e Javës....

15 July, 2015Lexo më shumë

Rregullorja e Këngës së Javës në Lajmi.net

Kënga e Javës është një toplistë muzikore javore e Lajmi.net, e sjellur enkas për lexuesit. Më poshtë mund të lexoni rregullat për këtë toplistë....

15 July, 2015Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2