Entertainment – Page 5622 – Lajmi.net

19 November, 2013

Rita është mirë

Pas kolapsit që pati një ditë më parë, gjendja shëndetësore e Rita Orës është duke

19 November, 2013

Dëshiron të bëhet si Beyonce

Khloé Kardashian është një fanse e deklaruar e Beyoncé. Nuk po flasim vetëm për muzikën,

19 November, 2013

‘Shkundet’ e dashura e Balotellit

E dashura e Mario Balotellit, Fanny Neguesha e ka shfaqur talentin e saj në vallëzim.

19 November, 2013

Ritës i bie të fikët

Rita Ora ka përfunduar në spital, pasi i ra të fikët, teksa po ecte në

18 November, 2013

Longoria e lavdëron veten

Eva Longoria ka arritur sukses në rolin e Gabrielle Solis, një modele sensuale, por me

18 November, 2013

U rrit djali i Pitt-Jolie

U rrit me prind. Maddox, i biri i të famshmëve Angelina Jolie e Brad Pitt,

18 November, 2013

Nënat dhe bijat e Hollywoodit

Raporti nënë-vajzë është njëra prej lidhjeve më të forta dhe edhe në Hollywood është e

18 November, 2013

Bëhen bashkë

Së bashku përsëri! Brad Pitt e Angelina Jolie janë ribashkuar pas disa muajsh ‘ndarjeje’, derisa

18 November, 2013

Lamtumira e gjyshes së letërsisë

Vizionare, profete sociale, ikonë feministe, Nobeliste. Doris Lessing, e cila vdiq në moshën 94 vjeçare,

18 November, 2013

Ndejë private, gjobë për ‘spiunët’

Justin Bieber bëri një ndejë të premten mbrëma, ndërsa ishte e lirë për mysafirët. Por,

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO