Entertainment – Page 5473 – Lajmi.net

22 December, 2013

‘Zogu’ i Zajminës

Zajmina Vasjari është njëra prej këngëtareve shqiptare më tërheqëse në estradë. Edhe pse nuk është

22 December, 2013

Babadimresha Beyonce

Ky është sezoni i Beyonce. Vetëm një javë pasi i ‘shokoi’ fansat, duke e sjell

21 December, 2013

Wanda Nara, eksploduese në Instagram

Wanda Nara nuk ndalet së ‘obliguari’ njerëzit të flasin për të. 27 vjeçarja, pasi u

21 December, 2013

Adelina si një ‘bombë’

Adelina Berisha dita ditës po bëhet një ‘bombë’ e vërtetë. Këngëtarja prishtinase poston kohë pas

21 December, 2013

DMX e ‘kalli’ Prishtinën

Reperi amerikan, DMX, e ka ‘kallë’ atmosferën mbrëmë në Sallën ‘1 Tetori’ në Prishtinë, në

21 December, 2013

Fjolla ‘shpërthyese’ në Maldive

Fjolla Morina vazhdon t’i kalojë pushimet në ishujt Maldive, që gjenden në Oqeanin Indian. Këngëtarja

21 December, 2013

Dy milionë dollarë për një natë

Eminem e ka marrë një ofertë që nuk mund ta refuzojë. Reperit amerikan i janë

21 December, 2013

Stiller ka ngrënë ‘peshkaqen të kalbur’

Filmi i fundit i Ben Stiller quhet “Ëndrrat sekrete të Walter Mitty” dhe është xhiruar

21 December, 2013

Vetëngulfatja historike

A e kujtuam ne si duhet historinë tonë kombëtare një vit më parë, kur shënuam

20 December, 2013

Irina bën përshëndetje seksi për Krishtlindje

Pak ditë para Krishtlindjeve, modelja ruse Irina Shayk ka qenë protagoniste e një videoje mjaft

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO