Entertainment – Page 5300 – Lajmi.net

23 March, 2015

Adelina Ismaili, përkrah komunitetin LGBT (VIDEO)

Diva e skëns sonë, këngëtarja Adelina Ismaili, përmes një statusi të gjatë në faqen e

23 March, 2015

Arta Bajrami: Unë i kam krejt, boni ju operacione

Këngëtarja Arta Bajrami duket se është e stër kënaqur me dukjen e saj. Ajo këtë

23 March, 2015

Nora Istrefi, edhe shtatzënë ushtron (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi as gjatë shtatzënisë nuk i lë ushtrimet, ajo në faqen

23 March, 2015

Rihanna sërish pa sutjena (FOTO)

Këngëtarja e njohur Rihanna duket se ka problem me veshjen e sutjenave. Ajo është parë

23 March, 2015

John Legend: Nuk më pengon që gruaja ime të fotografohet nudo (VIDEO)

Këngëtari i njohur John Legend e pranon që nuk ka problem që bashkëshortja e tij,

23 March, 2015

Nëna e Stresit, përmallohet…(FOTO)

Rep artisti kontravers Stresi ka kohë që po qëndron larg shtëpisë e kjo duket se

23 March, 2015

Miranda Kerr dhe Orlando Bloom sërish bashkë ?!

Që nga ndarja e tyre në vitin 2013, Orlando Bloom dhe Miranda Kerr kanë pasur

23 March, 2015

Nuk do besoni, Taylor Swift ka faqen e saj pornografike!

Aktorja e njohur Taylor Swift posedon faqen e saj pornografike, e cila në fakt është

23 March, 2015

Andy Gramm: ‘Kuq e Zi je ti’ nuk është kopjuar, po tentojnë të na dëmtojnë imazhin (Video)

Këngëtarja e njohur Juliana Pasha ka hedhur akuza të rënda mbi Flori Mumajesi dhe Elvana

23 March, 2015

Këta janë të famshmit me fëmijë sekretë! (FOTO)

Jo të gjitha sekretet mbahen me lehtësi në Hollywood – veçanërisht kur ato sekrete janë

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO