Entertainment – Page 5160 – Lajmi.net

13 March, 2015

Enca dhe Dhurata Dora po “shtyhen” me miliona!

Edhe pse janë emara të ri në skenën tonë duket se po pëlqehen shumë nga

13 March, 2015

Rikthehet Ciara

Këngëtarja amerikane, Ciara ndihet më e sigurt se kurrë se përpara e pret një e

13 March, 2015

Jeta e Rihannas do të dokumentohet me video

Edhe për Rihannën më në fund ka ardhur momenti i dokumentimit të jetës së saj.

13 March, 2015

Luana Vjollca: Me mu bonu ma i sakt!

Bukuroshja Luana Vjollca për pak ditë do të publikojë videoklipin e saj më të ri.

13 March, 2015

Neeson paralajmëron pensionimin nga filmat aksion

Filmi i tij i ri mund të quhet “Run All Night”, por Liam Neeson e

13 March, 2015

Ja me çfarë stili do të paraqitet Elhaida Dani në Eurovizion

Këngëtarja Elhaida Dani e cila pritet të përfaqësojë vendin tonë në Eurovizion në muajin maj

13 March, 2015

Lindsay Lohan e teproi me photoshop (FOTO)

Aktorja Hollywood-iane Lindsay Lohan duket se ka dashur të befasojë fansat e saj me foto

13 March, 2015

Madonna: Më kanë përdhunuar!

Mbretëresha e muzikës pop Madonna, në një intervistë është rikthyer në të kaluarën, dhe ka

13 March, 2015

Elvana Gjata “Fashionista”!? (FOTO)

Të jesh imazh i përkryer dhe një shembull i mirë për njerëzit, padyshim që një

13 March, 2015

G4shi me projekt të ri në Kosovë!

G4ashi duket se ka filluar të pëlqehet edhe në Kosovë. Ai ka bërë të ditur

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO