Entertainment – Page 5030 – Lajmi.net

28 February, 2015

Aurela uron, Dr Florin…

Sot Dr.Flori do të festonte ditëlindjen e tij nëse ai do të ishte pranë nesh,

28 February, 2015

Madonna nuk i’a ndalon fëmijëve, drogën e alkoolin

Madonna është rrëfyer se ka qënë në varësinë e drogës dhe i është dashur mjaft

28 February, 2015

Vdes Leonard Nimoy, ylli i filmit Star Trek

Aktori Leonard Nimoy, i cili është i njohur për rolin e tij si Zoti Spock

28 February, 2015

Angela Martini çon motivet e Kukësit në SHBA (Foto)

Modelja shqiptare Angela Martini është zgjedhur si imazh i ri i koleksionit Vjeshtë/Dimër 2015 i

27 February, 2015

Miley përsëri me poza të reja nudo (FOTO)

Fotot e reja janë realizuar për revistën V.    

27 February, 2015

Edhe Eneda e Jon Tarifa kopjojnë hitin e Beyonces (Video)

Eneda Tarifa ka publikuar së fundmi videon e këngës së saj “Together”, në bashkëpunim me

27 February, 2015

Kim Kardashian, nudo (FOTO)

Shpeshherë e kemi parë pothuajse nudo. Por asnjëherë në këtë formë.

27 February, 2015

Ja batutat e Rona Nishliut

Duket se po dëshiron t’ia ndreqë disponimin vetës dhe fansave të saj. E këtë gjë

27 February, 2015

Vin Diesel pret fëmijën e tretë

Bashkëshortja e aktorit të njohur Vin Diesel, Paloma Jimenez, në muajin prill pritet të sjell

27 February, 2015

Kujt i kushtohet kënga e Bleros “5”?!

Nuk ka shumë kohë që ka publikuar këngën më të re të titulluar “5” në

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO