Entertainment – Page 4906 – Lajmi.net

28 January, 2015

Don Arbas: Të jemi të bashkuar si para luftës

Producenti dhe rep artisti i njohur Don Arbas, kohëve të fundit është shumë aktiv me

27 January, 2015

2Po2: Më mirë po shkojmë në Hungari!

Duket se situata e fundit në vend ka prekur edhe rep artistin e njohur Besnik

27 January, 2015

Kush janë ‘nxënësit’ e Bleros?

Këngëtari Blero kohëve të fundit nuk rresht së provokuari. Ai po lëshon thumba për aktorë,

27 January, 2015

Kylie Minogue së shpejti me një videoklip seksi!

Pas zhgënjimit të vitit të kaluar me hitin “Kiss Me Once”, Kylie shpreson ta ringjallë

27 January, 2015

Genc Prelvukaj reagon për protestën e sotme!

Genc Prelvukaj, këngëtari i grupit Etnon, i cili viteve të fundit i është kyqur edhe 

27 January, 2015

Ndërroi jetë këngëtari Gent Demalijaj

Sot, ka ndërruar jetë këngëtari i njohur shqipar Gent Demaliaj. Demalijaj, i njohur si anëtari

27 January, 2015

Xhardan Shaqiri: Jam single (FOTO)

Xherdan Shaqiri, mesfushori shqiptar u kap nga paparacit në shoqërinë e një bukurosheje, e cila

27 January, 2015

Çiljetën e ndal policia!

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga duket se ka marrë një ndëshkim nga policia e komunikacionit rrugor. Kështu

27 January, 2015

Për kë e ka marr malli Leonora Jakupin?

Këngëtarja Leonora Jakupi, ka ndarë me fansat mallin që po ndjen për babin e saj

27 January, 2015

Nëna e Adelina Ismailit dëshmon në rastin ‘Sekiraqa’

Në seancën gjyqësore ku po gjykohet Enver Sekiraqa, për vrasjen policit Triumf Riza, po dëshmon

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO