Entertainment – Page 4753 – Lajmi.net

21 February, 2015

Zbulohet lidhja e Greta Koçit, gjatë aksidentit ishte me të dashurin

Teksa ka kaluar pak kohë nga aksidenti i këngëtares Greta Koçi, mësohet se ajo ka

21 February, 2015

Kanye West: Miqtë më tradhtuan pasi u martova

Duket se Kanye West është i destinuar për te qenë larg miqve, pasi ata e

21 February, 2015

Ja si dukeshin dikur disa VIP-a Hollywoodian (FOTO)

Është e natyrshme që shumë njerëz duke u rritur pësojnë ndryshime fizike në fytyrë dhe

20 February, 2015

Skivi ende ‘single’

Reperi Visar Shala i njohur si Skivi akoma po vazhdon të mbetet beqar.

20 February, 2015

Këto janë emrat e vërtetë të yjeve të Hollywoodit

Nëse ka një gjë që nuk ka dalë ende nga moda në Hollywood është emri

20 February, 2015

Flori e 2Po2, shokë të mirë!

Para disa vitesh sollën hitin ‘Crazy Girl’. E më pas erdhën me këngën ‘Gjithë jetën’.

20 February, 2015

Stresi paralajmëron dy këngë të reja

Shumë zhurmë u krijua pak kohë më parë rreth arratisë së tij, por Stresi tashmë

20 February, 2015

Eneda Tarifa, një femër e kompletuar (FOTO)

Këngëtarja dhe prezantuesja Eneda Tarifa, po shijon çastet e kaluara me vajzën e saj Aria,

20 February, 2015

Blero e harron Teutën, gjen të dashur të re

Këngëtari Blero Muharremi duket se ka filluar një lidhje të re të dashurisë. Në postimet

20 February, 2015

Dafina Zeqiri frymëzim për Albana Osmanin

Mbrëmë lansoi këngën ‘Shumë qef’ u bë temë e mediave rozë për shkak të zhveshjes

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO