Entertainment – Page 4622 – Lajmi.net

16 August, 2015

10 milionë për ‘Shumë pis’ (Video)

“Shumë pis” dueti që sjellën Era Istrefi dhe Ledri Vula, padyshim që është njëri ndër

16 August, 2015

Taylor Swift dhe Calvin Harris ofertë 10 milionë $ për foto intime

Armani i ka orfuar çiftit Taylor Swift dhe Calvin Harris 10 milionë dollarë për të

16 August, 2015

Rita kërkesë që një fazë e ‘X Factor UK’ të xhirohet në Shqipëri

Rita Ora ka kërkuar nga Simon Cowell ta lejojë që fazën e 'vilave të jurisë'

16 August, 2015

Argjentina ushqen të birin me gji (Foto)

Argjentina Ramosaj ka shpërndarë një foto të saj me birin i cili pushon në gjoksin

16 August, 2015

Ushtaret seksi pakistaneze, selfie në Ditën e Pavarësisë (Foto)

Ushtaret femra pakistaneze janë fotografuar duke bërë “selfie” me rastin e Ditës së Pavarësisë së

16 August, 2015

Gjoksi irriton motrën e Afërditës: S’i kam silikon o shqiptar i shkretë

Bukuroshja e cila tashmë po ndjek hapat e të motrës, Afërdita Dreshaj.

16 August, 2015

Emily Ratajkowski e Zac Efron ndriçojnë në promovimin e filmit të ri (Foto)

Dy yjet e showbiz-it amerikan kanë qenë duke bërë disa udhëtime nëpër botë në përgatitje

16 August, 2015

Orlando Bloom rikthehet tek Piratët e Karaibeve

Aktori Orlando Bloom do rikthehet të përsërisë rolin e tij në pjesën e pestë të

16 August, 2015

Winehouse ishte shtatzënë kur ka vdekur!

Amy Winehouse mendohet të ketë qenë duke pritur një fëmijë kur ka ndërruar jetë.

16 August, 2015

Ice Cube e Kevin Hart rikthehen me ‘Ride Along 2’ (Video)

Filmi i suksesshëm i zhanrit komedi 'Ride Along' me aktorët Kevin Hart dhe Ice Cube

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO