Entertainment – Page 4494 – Lajmi.net

7 February, 2015

Era Istrefi krenare me veten

Këngëtarja Era Istrefi ka postuar një fotografi Instagram të cilës ja ka lënë një shkrim

6 February, 2015

Mihrije Braha, vjen me këngë të re

Këngëtarja Mihrije Braha i është bashkuar plagëve të ditëve të fundit në Kosovë. Ajo ka

6 February, 2015

Klaudia Pepa, del nudo (FOTO)

Mënyra e saj e kërcimit tërhoqi vëmendjen e gjithë publikut shqiptar dhe pikërisht prej talentit

6 February, 2015

“Nana” e kujt është Dafina Zeqiri?!

Këngëtarja Dafina Zeqiri, po qëndron në Tiranë ku po punon për projektin e saj të

6 February, 2015

Çfarë mendon Albatrit Muqiqi për femrat?!

I dashur për publikun dhe shumë i suksesshëm. Është ky Albatrit Muqiqi, këngëtari i cili

6 February, 2015

Ja si dukej Samanta Karavello e vogël

Së fundmi VIP-at po postojnë fotografi kur ishin të vegjël,  edhe këngëtarja Samanta Karavella nuk

6 February, 2015

Soni, problem me …

Këngëtarja Soni Malaj është kthyer pas në kohë dhe në arkivin e fotografive ka gjetur

6 February, 2015

Gwen Stefani nuk njeh moshë

Këngëtarja e njohur Gwen Stefani, përmes fotografive të reja ka treguar edhe një herë se

6 February, 2015

Si bëhen ëndrrat realitet, sipas Tunës?

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdi, tashmë është finaliste në spektaklin ‘Dancing with the stars’, dhe

6 February, 2015

Dhurata Ahmetaj së shpejti me këngë të re

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka bërë me dije se shpejti do të vijë me një këngë

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO