Entertainment – Page 3 – Lajmi.net

19 February, 2019

Nga festa e ditëlindjes së Almedës, burri i saj ia shkruan shqip ‘Të dua’ në tortë

Para disa ditësh, Almeda Abazi e ka festuar ditëlindjen, ndërsa sot e publikoj një foto

19 February, 2019

Motrat Mustafa e Shyhrete Behluli në zi, ndërron jetë një person shumë i dashur i tyre

Sot ka ndërruar jetë një person shumë i rëndësishëm për këngëtaret, Motrat Mustafa e Shyhrete

19 February, 2019

Drake bën shpenzimin marramendës për një mbajtëse telefoni

Ani pse janë mësuar me jetën e tij super luksoze, fansat janë habitur me shpenzimin

19 February, 2019

Mozzik e vesh me “Gucci” vajzën e tij të vogël

Reperi Mozzik dhe Loradana Zefi po e shijojnë në maksimum epitetin prindër.

19 February, 2019

Sabri Fejzullahu bëhet nostalgjik për Ibrahim Rugovën, shkruan fjalë të mëdha për të

Këngëtari Sabri Fejzullahu është kthyer në kohë për ta publikuar një foto nga arkiva në

19 February, 2019

Djali i Pirros dhe Invës rrëfen se çfarë tentuan t’i bënin dy meshkuj të moshës së tij

Djalit të Pirro Çakos dhe Inva Mulës i ndodhi e papritura.

19 February, 2019

“A mërzitet burri kur kthehesh vonë në shtëpi”, Elhaida Dani jep përgjigjen e prerë

Si rrallë herë Elhaida Dani ka folur për jetën e saj private.

19 February, 2019

Gresa Behluli në prag të martesës, kjo është këshilla që ia dha nëna

Shkurte Fejza ka një këshillë për vajzën e saj Gresën e cila është në prag

19 February, 2019

Anxhela bëri të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, fustani super i shkurtër…

Anxhela Peristeri e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe e gjithë vëmendja

19 February, 2019

Brad Pitt i bën dhuratë ish-gruas

Ata tashmë janë divorcuar por raportet vazhdojnë që t'i kenë shumë të mira.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO