Entertainment – Page 2 – Lajmi.net

16 October, 2018

Jehona Sopi feston ditëlindjen! Publikohen pamje nga surpriza që iu bë

Sot është një ditë e rëndësishme për Jehona Sopin.

16 October, 2018

Ka kohë që nuk ka bërë ‘selfie’, kështu duket Elita një muaj pas martesës

Elita Rudi dhe Gjiko në muajin shtator, saktësisht datën 21 e kanë kurorëzuar dashurinë e

16 October, 2018

Si rrallë herë Flaka Krelani zbulon gjoksin, shfaqet joshëse në të zeza

Flaka Krelani si rrallë herë ka marrë poza joshëse.

16 October, 2018

Greta Koçi i ka dy fjalë për Stresin! Kështu e thërret

Reperi Stresi së fundmi e ka publikuar premierën e këngës dedikuar nënës.

16 October, 2018

“Gylseren” edhe njëherë drejt altarit të martesës

Nurgul Yesilcayka ka marrë një vendim të rëndësishëm në jetën e saj.

16 October, 2018

Babai i Stresit padit Taulant Ballën për shpifje, kërkon dëmshpërblim

Sali Lusha i njohur edhe si babai i reperit Stresi ka paditur në gjykatë Taulant

16 October, 2018

Labi pas surprizës: Ishte dhurata më e bukur që kemi pranu ndonjëherë

Moderatori Labinot Gashi dje ka festuar ditëlindjen e tij të 40-të.

16 October, 2018

Eminem performoi nga maja e një prej ndërtesave më të larta në Amerikë

Eminem së fundmi e ka bërë një paraqitje të pazakontë.

16 October, 2018

Korab Jetishi dhe Dani e ‘ndezin’ atmosferën në ditëlindjen e Labit

Moderatori Labinot Gashi mbrëmë festoi ditëlindjen.

16 October, 2018

Labinot Tahiri me dhimbje njofton për vdekjen e Aurora Krasniqit

Rastet që kanë nevojë për ndihmë çdo ditë e më shumë janë në rritje në

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO