Entertainment – Lajmi.net

20 September, 2018

Gashi në MTV, emocionohet derisa flet për shqiptarët

Artistët me origjinë shqiptare pa dyshim se po na përfaqësojnë më së miri nëpër botë.

20 September, 2018

Modelja e njohur zbulon bashkëpunimin mes Tunës dhe këtij këngëtari

Tunën e kemi parë kohën e fundit shumë aktive në rrjete sociale por jo edhe

20 September, 2018

Landi çon një gotë për Dr.Florin: Pusho i qetë

Dikur 'West Side Family' ishte i kompletuar.

20 September, 2018

Elvana Gjata e dëshmon edhe njëherë thjeshtësinë, shfaqet përkrah lopëve

Këngëtarja Elvana Gjata e ka dëshmuar edhe njëherë që është shumë e veçantë.

20 September, 2018

Avril Lavigne publikon këngën e re, pas gjashtë vitesh

Avril Lavigne kthehet me këngën e re pas gjashtë vitesh.

20 September, 2018

Drake hedh në gjyq vajzën që e akuzoi për përdhunim

Drake po merr masa ligjore ndaj një femre e cila pretendon se mbeti shtatzënë me

20 September, 2018

Ja kur do të publikohet kënga ‘Let you love me’ nga Rita Ora

Këngëtarja Rita Ora ka bërë dy paralajmërime të mëdha për fansat.

20 September, 2018

Lumi B në një moment romantik me gruan, shfaqen më të dashuruar se kurrë

Reperi Lumi B dhe gruaja e tij Miranda, konsiderohen si njëri ndër çiftet që duhet

20 September, 2018

Kjo modele ka ngjashmëri të frikshme me Dua Lipën! Vështirë të dallohen

Yjet e famshëm mund të duken se janë të pazëvendësueshëm por realisht shpesh ka ndodhur

20 September, 2018

‘Pse nuk e bën hundën operacion’?! Kështu ia mbyllë gojën Klaudia fanses para të gjithëve

Klaudia Pepa ka disa veti për të cilat pëlqehet shumë nga fansat.

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO