Enrique, trajner i rivalit të madh të Barcelonës dhe Real Madridit – Lajmi.net
Enrique, trajner i rivalit të madh të Barcelonës dhe Real Madridit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:23, 7 December 2017
Luis Enrique është kandidat për postin e strategut të Paris Saint-Germain.

Luis Enrique mund të rikthehet si trajner.

Mediat spanjolle raportojnë se ish trajneri i Barcelonës është kandidat për postin e strategut të Paris Saint-Germain.

Unai Emery është nën presion dhe rrezikon të shkarkohet nga posti i trajnerit te skuadra nga Parc des Princes.

Andaj, Enrique mund të emërohet pasardhës i ekipit që synon trofeun e Ligës së Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

Neymar me shokë janë prej rivalëve kryesorë të Barcelonës dhe Real Madridit në garë për trofeun e skuadrës kampione të Evropës për klube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO