Enrique rikthen skemën e “çmendur”, sonte mbrojtësin e inkuadron në sulm (FOTO) – Lajmi.net
Enrique rikthen skemën e “çmendur”, sonte mbrojtësin e inkuadron në sulm (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:27, 19 March 2017
Barcelona sonte pret Valencian në "Camp Nou" prej orës 20:45, në një ndeshje që pritet të jetë shumë interesante.

Trajneri Luis Enrique ka marrë lajme të mira para sfidës ndaj “Lakuriqëve”.

Tekniku katalunas do të mund të llogaritë në shërbimet e Neymar, Rafinha dhe Jeremy Mathieu, përcjellë “lajmi.net”.

Enrique do të luajë me skemën e njëjtë që luajti ndaj PSG-së, 3-4-3.

Befason vendosja e Sergi Robertos në krahun e djathtë të sulmit, pasi që ai këtë sezon ka luajtur mbrojtës anësor. /Lajmi.net/

img_hnavarro_20170318-204703_imagenes_md_otras_fuentes_grafico-previa-barcelona-valencia-k3ph-u42984610675uzb-980x554mundodeportivo-web

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: . Barcelona, Valencia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown