Enrique rikthehet në punën e trajnerit, merr drejtimin e skuadrës së Premierligës – Lajmi.net
Enrique rikthehet në punën e trajnerit, merr drejtimin e skuadrës së Premierligës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:19, 12 February 2018
Luis Enrique shumë shpejtë mund ta shohim në futbollin anglez, ose më saktësisht në Premierligë.

Sipas ‘MundoDeportivo’ pavarësisht disa kontakteve të afërta, e ardhmja e ish trajnerit të Barcelonës nuk do të lidhet me Milanin dhe Juventusin.

Trajneri që në të kaluarën ka drejtuar Romën, po kërkon një eksperiencë të re në Premierligë.

Skuadra më e mundshme për t’ia besuar karrigen është Chelsea, që është në prag të shkëputjes së bashkëpunimit me Antonio Conten./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Luis Enrique

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool