Enrique kthehet si trajner, zgjedh top klubin nga Premierliga – Lajmi.net
Enrique kthehet si trajner, zgjedh top klubin nga Premierliga
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:30, 13 January 2018
Luis Enrique ka hyrë në mesin e kandidatëve për pasardhës të mundshëm të Antonio Contes në bankinën e Chelseas.

Luis Enrique mund të rikthehet si trajner në Premierligë.

Ish trajneri i Barcelonës ka hyrë në mesin e kandidatëve për pasardhës të mundshëm të Antonio Contes në bankinën e Chelseas.

Mediat angleze raportojnë se pas deklaratës nga Conte se mund të largohet nga detyra pas përfundimit të këtij sezoni, Enrique është shfaqur si kandidat i ri për zëvendësues të italianit, përcjell “lajmi.net”.

Enrique është aktualisht i lirë dhe mund ta presë bankinën e Chelseas nga sezoni i ri. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Chelsea, Luis Enrique

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2