Enrique jep bekimin: Ky mund të bëhet trajner i Barcelonës (FOTO) – Lajmi.net
Enrique jep bekimin: Ky mund të bëhet trajner i Barcelonës (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:12, 18 March 2017
Luis Enrique ka dhënë bekimin që Juan Carlos Unzue të bëhet pasuesi i tij te Barcelona.

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një trajneri të ri, që do të zëvendësojë Luis Enriquen në fund të sezonit.

Së fundi në mediet spanjolle, ka qarkulluar emri i Juan Carlos Unzue, i cili është ndihmës i Enrique te Barcelona.

“Është e pamundur që unë të zemërohem me Unzue, nëse ai bëhet pasuesi im te Barcelona. Unë do të jem i kënaqur nëse ndodh kjo, pasi ai është një person i mrekullueshëm dhe shumë punëtor”, ka deklaruar Enrique./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Luis Enrique, SC Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan