Enis Bytyqi largohet nga On Records? – Lajmi.net
Enis Bytyqi largohet nga On Records?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:55, 14 March 2018
Ka kohë që këngëtari Enis Bytyqi ka lidhur kontratë afatgjate me On Records.

Por si duket ai më nuk është pjesë e kësaj kompanie, shkruan lajmi.net

Këto dyshime kanë ardhur pasi këngëtari ka larguar tek profili i tij mbishkrimin Zapp&Chriss të cilin sa ishte pjesë e tyre e mbante gjithmonë.

Gjithashtu në disa prej imazheve të fundit të shkëputura nga koncertet ai nuk i ka etiketuar kompaninë e njohur ashtu siç dikur bënte.

Lajmi.net ka kontaktuar me menaxherin e ‘On Records’ i cili ka thënë se nga ana tyre nuk ka asnjë konfirmim për ndonjë largim të mundshëm, ndërsa pas disa përpjekjesh për të kontaktuar edhe me këngëtarin ai nuk ka kthyer përgjigje.

Se ku qëndron e vërteta e kësaj mbetet ta kuptojmë shumë shpejt./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO