Enis Bardhi afër klubit të njohur evropian! – Lajmi.net
Enis Bardhi afër klubit të njohur evropian!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:19, 16 May 2018
Interi dhe PSG pas Bardhit.

Tek Interi vazhdojnë të punojnë për sezonin e ri, dhe në sytë e ekipit të skautëve të zikaltërve, është edhe maqedonasi me origjinë shqiptare, që aktivizohet tek Levante, Enis Bardhi.

Siç shkruan media ESPN, Bardhi, që po bën një sezon të shkëlqyer me Levanten, pëlqehet edhe nga ekipi i PSG.

Për 23-vjeccarin ekipet duket se janë ende në vëzhgim, por e rëndësishme është se e kanë në radarët e tyre.

Bardhi, përveç shumë golave spektakolarë këtë sezon, shkëlqeu javën e kaluar me një dygolësh fantastik ndaj Barcelonës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO