Eni pranon publikisht ndryshimin që e bëri në fytyrën e saj – Lajmi.net
Eni pranon publikisht ndryshimin që e bëri në fytyrën e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:40, 11 October 2018
Është njëra nga këngëtaret më të bukura.

Eni Koçi ndonëse e gëzon këtë bukuri, prapë se prapë e ka parë të arsyeshme të bëj një intervenim në fytyrën e saj, shkruan lajmi.net

Fjala është për vetullat.

Përmes një fotografie të hedhur në Instastory, shihet se Eni ka bërë vetullat tatuazh, duke i bërë ato më të zeza e më të theksuara.

Në fakt, nuk ndodh shpesh që fytyrat e njohura t’i bëjnë ndërhyrjet publike, qofshin ato ndërhyrje të vogla apo të mëdha, por, si do që të jetë, Eni është bërë akoma më e bukur./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO