Eni Kocin s’e keni parë asnjëherë më elegante se kaq – Lajmi.net
Eni Kocin s’e keni parë asnjëherë më elegante se kaq
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:40, 21 May 2018
Eni Koci kohën e fundit është goxha aktive në rrjete sociale.

Përveç kësaj, këngëtarja është goxha aktive me projekte të reja muzikore, të cilat po pëlqehen nga audienca, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Eni ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në të cilat vjen më joshëse se kurrë më parë.

Në këto fotografi, ajo shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë vjollcë, me të cilin ka vënë në pah gjoksin e bujshëm.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Eni Koci është “Jemi dashtë”, këngë kjo e publikuar dy muaj më parë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO