Eni Koçi shfaqet gjysmë e zhveshur, mbulohet vetëm me… – Lajmi.net
Eni Koçi shfaqet gjysmë e zhveshur, mbulohet vetëm me…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:17, 1 June 2018
Ka pak muaj që ka publikuar projektin e ri.

Dhe tani Eni Koçi përveç sukseseve në muzikë, nuk lë anash as rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, shkruan lajmi net.

Në disa nga fotografitë e saj përpos që tregon anët atraktive të saj, Koçi shpesh përçon mesazhe nëpërmjet tyre.

Kjo e fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit është tejet e ‘zjarrtë’, ku pozon gjysmë e zhveshur nga shtrati.

“Më besoni, kur u zgjova sot, nuk kisha plane të bëhesha e hatashme, por ndodhi”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

“Jemi Dasht”, tashmë numëron afro 2 milion klikime në kanalin zyrtar Youtube. /Lajmi.net/

Trust me, when I woke up today, I had no plans to be awesome but shit happens😅

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO