Engji tregon se çfarë operacioni plastik ka bërë – Lajmi.net
Engji tregon se çfarë operacioni plastik ka bërë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:58, 13 October 2017
Këngëtarja Engjëllusha Salihu ishte pjesë e emisionit ‘Mirage’.

Në intervistën e dhënë, ajo foli për jetën private dhe artisitke, duke zbuluar disa detaje, të paditura ndonjëherë për të nga ana e publikut, shkruan lajmi.net

Saktësisht bëhet fjalë për operacionet plastike.

Engji pranoi se ka ndërhyrje të tilla, madje tregoi se ku e ka bërë. Për ta kuptuar këtë pjesë, klikojeni minutën e 7:43 të videos më poshtë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO