Ëndrra ime u bë realitet, bëra seks me motrën e gruas dhe… – Lajmi.net
Ëndrra ime u bë realitet, bëra seks me motrën e gruas dhe…
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:02, 8 February 2017
Një tradhti brenda familjes!Kjo është historia e radhës që ka mbërritur në adresën e psikologes së “The Sun”.

Një burrë i martuar e me fëmijë, tradhton bashkëshorten e tij me motrën e saj. Ja çfarë ka rrëfyer mbi sekretin e tij.

Letra e burrit

“Kam disa javë që bëj seks me motrën e gruas dhe kjo gjë më ka bërë më krahë.

Unë jam 38 vjeç ndërsa ajo është 28 vjeçe. Unë dhe ime shoqe jemi martuar 10 vite më parë, e atëherë ajo ishte një adoleshente që nuk ia hidhja sytë.

Por para një viti ajo erdhi të jetonte afër nesh dhe aty e pashë që ishte rritur dhe kishte ndryshuar shumë.

Ma hoqi trurin fare por nuk dija si t’i afrohesha.

Një ditë kur isha me të, vura re që po flirtonte. Nuk durova më dhe i thash se po çmendesha për të dhe si për fat, të njëjtën gjë më tha dhe ajo. Përfunduam duke bërë seks të çmendur si asnjëherë më parë në jetën time.

Gruaja ime nuk e ka idenë për këtë gjë. Unë e dua atë dhe ne vazhdojmë të kemi një jetë seksuale mjaft të mirë, por pas seksit me të motrën më rri mendja vetëm tek ajo.

Ajo më ka bërë të ndihem si 20-vjeçar jo si 40, por jam i shqetësuar se mos po e fus veten në një rrugë të rrezikshme”.

Përgjigjja e psikologes

“Ti duhet të jesh çmendur!

Kjo që po bën është shumë me rrezikshme dhe nëse zbulohet do të thotë se martesa jote merr fund. Mund të të duket argëtuese, plot adrenalinë kjo kohë por mendo për pasojat që do të vijnë kur gjërat të zbulohen… e kjo do të merret vesh shumë shpejt.

Fjalët kyçe: Seksi, Tradhëtia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals